gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri yazarmısınız bana yani Ttnet twitter geyikleri yazmanızı istiyorum arkadaşlar.

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözde Umay Twitter Geyikleri

Gözde Umay Twitter Geyikleri

Gözde Umay Twitter Geyikleri paylaşırsanız çok sevinirim :)
  2. Gözde Umay Twitter Geyiklerinden Seçmeler

Gözde Umay Twitter Geyiklerinden Seçmeler

gözde umay twitter gözde umay geyikleri gözde umay kim milyoner olmak ister Dün akşam yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında sunucu Kenan Işık'ın karşısına öyle bir yarışmacı geldi ki melekler, evlere şenlik :D:D Verdiği cevaplarla isanları hayrete düşüren bu yarışmacının ardından twitter çalkalanmaya başladı. İşte konuyla ilgili ayrıntılar :tik: Kim Milyoner Olmak...
  3. İnternet neden çöktü 27 nisan

İnternet neden çöktü 27 nisan

Bu akşam saat 22.00 sularında birden bire TTnet kullanıcıları internet hizmetinden mahrum kaldılar. Yaklaşık 1,5 saat süren kesintinin ardından internet düzeldi ancak henüz neden böyle bir kopukluk yaşandığı konusunda bir açıklama gelmedi. TTnet kullanıcılarından gelen yoğun telefon trafiği nedeniyle 444'lü yardım hattında da sorun yaşadı. Hatları kilitlenen TTNet'in konuyla ilgili bir...
  4. exp için twitter geyikleri yazarmısınız

exp için twitter geyikleri yazarmısınız

Merhabalar. Bir arkadaşım exp ile ilgili twitterda çok komik şeyler okuduğunu söyledi .Nasıl bulabilirim o tweetleri yardımcı olurmusunuz ?
  5. Twitter Çöktü!

Twitter Çöktü!

twitter çöktü twitter haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sosyal medya sitelerinde bir ağırlık söz konusu olmuş ve kullanıcılar sıkıntı yaşamışlardı. Aynı sıkıntı bugün de baş gösterdi ve twitter çöktü. Arama yapmaya ve içerik göndermeye çalışan kullanıcılar 'teknik bir arıza' mesajıyla karşılaştı. Twitter'da yaşanan sorun daha sonra giderildi. Bu sorunu Türk hacker grubu...

Sayfayı Paylaş