gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012
    Arkadaşlar dün gece bir buçuk saate yakın internet yoktu ve herkeste böyleydi acaba TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012 günü neden kesikti?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu akşam saat 22.00 sularında birden bire TTnet kullanıcıları internet hizmetinden mahrum kaldılar. Yaklaşık 1,5 saat süren kesintinin ardından internet düzeldi ancak henüz neden böyle bir kopukluk yaşandığı konusunda bir açıklama gelmedi.

TTnet kullanıcılarından gelen yoğun telefon trafiği nedeniyle 444'lü yardım hattında da sorun yaşadı. Hatları kilitlenen TTNet'in konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açıklama yaptılar zaten canım.türkiyede önemli siteleri heckleyen bir grup dun de ttnetin sitesini ele geçirmek üzereyken farkedildi.önlem olarak kesinti yapıldı

TTnet internet kesintisi 27 Nisan 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 27 Nisan 2012 Simav 4.9 deprem

27 Nisan 2012 Simav 4.9 deprem

2012 Simav 4.9 deprem Simav 4.9 deprem 27 nisan 2012 27 Nisan 2012 günü Kütahya Simav'da 4.9 şiddetinde deprem oldu Melek'lerim. Henüz can kaybı ve hasar olup olmadığı belli değil. Edindiğimiz Simav deprem haberini sizlerle paylaşıyoruz. Kütahya Simav depremi 27 Nisan 2012 Simav da saat 01:00 4.9'deprem Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi verilerine göre Simav da deprem saat...
  2. Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri yazarmısınız bana yani Ttnet twitter geyikleri yazmanızı istiyorum arkadaşlar.
  3. İnternet neden çöktü 27 nisan

İnternet neden çöktü 27 nisan

Bu akşam saat 22.00 sularında birden bire TTnet kullanıcıları internet hizmetinden mahrum kaldılar. Yaklaşık 1,5 saat süren kesintinin ardından internet düzeldi ancak henüz neden böyle bir kopukluk yaşandığı konusunda bir açıklama gelmedi. TTnet kullanıcılarından gelen yoğun telefon trafiği nedeniyle 444'lü yardım hattında da sorun yaşadı. Hatları kilitlenen TTNet'in konuyla ilgili bir...
  4. 27 Nisan internet neden kesildi

27 Nisan internet neden kesildi

27 Nisan internet neden kesildi bunun sebebi açıklandı mı nasıl olurda 2 saate yakın internet olmaz yaa:S
  5. Ttnet Kota Sorgulama 2012

Ttnet Kota Sorgulama 2012

Ttnet Kota Sorgulama 2012 hakkında da lütfen bilgi içeren bir konu açın yada bu sayfanın altında bana bilgileri yazın.

Sayfayı Paylaş