gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ttnet Reklamı Ceza Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ttnet Ceza Sözleri, Ttnet Reklamı Ceza Şarkı sözü,

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Ttnet reklamlarında ki şarkının sözlerini öğrenmek isteyen tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Ttnet reklamı ceza şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz:)

TTNET REKLAMI CEZA SÖZLERİ

Merhaba Ceza, Şimdi Kulak Ver Bana!
    Başladı Başkan, İşte Söylüyor Burda..
    Özgürce indirdik biz, Dİnledik ve söyledik..
    Biz bu hıza alıştık, bak işte gösterdik!

Sağolun başkanım.
    Takdir, teşekkür ve sevgiler, selamlar Başkanım..
    Aştık geldik Yolları, TTnet’teki Hıza Alış Türkiye..
    TTnet’teki net’teki TTnet’teki bu Hıza alış türkiye. x2

İsmim Hamdi benim, ben de söylerim senin gibi;
    TTnet’tekine tekine tekine neeTekinee..neTekine tekine tekine, Neettik.. Anaam…

Kaçılsana şurdan bee! Sıra bende oo Yea!
    TTnetekine tekine tekine tekine.. TÜrkiye.. Ttnetle TTNET.. TTnetle TTnet.. Türkiye Türkiye

TTnet’teki net’teki TTnet’teki bu Hıza alış türkiye. x2

Ttnet Reklamı Ceza Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  2. Ceza Son Söz (feat Da Poet)

Ceza Son Söz (feat Da Poet)

ceza bul bir yol da yaz, kaleme güç ekle tortu dolu bardak kırk kanaat, kırık kanatlar ucurmaz sis cöker işini sağlama al adı kalıcı ol her zaman, adı batsın savaş acanı dumana kattım, yazdım gece gündüz ama adı sanat olmaz, sanat yapanı gördüm hiç adı kalmaz zaten acı cok her gün ikiye katlar, icraatmı icatmı icramı bu yaptıgım körü körüne bi saplantı şu içimdeki dünya dışardan büyük,...
  3. Ceza Son Söz

Ceza Son Söz

ceza bul bir yol da yaz, kaleme güç ekle tortu dolu bardak kırk kanaat, kırık kanatlar ucurmaz sis cöker işini sağlama al adı kalıcı ol her zaman, adı batsın savaş acanı dumana kattım, yazdım gece gündüz ama adı sanat olmaz, sanat yapanı gördüm hiç adı kalmaz zaten acı cok her gün ikiye katlar, icraatmı icatmı icramı bu yaptıgım körü körüne bi saplantı şu içimdeki dünya dışardan büyük,...
  4. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  5. Aşk ve Ceza Canım Yanıyor Sözleri

Aşk ve Ceza Canım Yanıyor Sözleri

aşk ve ceza canım yanıyor kim söylüyor içim yanıyor aşk ve ceza sözleri canım içim kanıyor şarkı sözü kanıyor sözleri şarkı Aşk ve Ceza dizisinin geçtiğimiz bölümlerinde oldukça duygusal bir parça vardı.Dizinin tutkunlarındansanız bu duygusal parça eminim sizlerinde çok hoşuna gitmiştir."Canım Yanıyor"isimli bu güzel parçayı kimin söylediğini merak ediyorsanız parçayı seslendiren...

Sayfayı Paylaş