gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tual - Kabus

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gittin biliyorum fakat hala rüyamdasın Bu sabah ızdırapla kahrolarak uyandım Anlatmak zor geliyor rüyada gördüğümü
    Fakat anlatmalıyım ki bu rüya çıkmasın

Dün gece gördüklerim sanki gerçek gibiydi
    Garip ama yanındaki benden başka biriydi
    Olmaz tabi rüya bu ya sende onu sevmişsin
    Ve seni haketmişte onunla evlenmişsin

Bugün beni aramalı işte döndüm demelisin
    Bu rüya ters çıkmalı teselli etmelisin
    Ne kadar paronayak olduğumu bilirsin
    Ara beni hemen ara sonsuza dek benimsin..

Seni nasıl sevdiğimi unutmuş olamazsın
    Yapma bunu kendine inan mutlu olamazsın
    Benden başka herkese sen sırılsıklam yabancısın
    Saçmalama çık rüyamdan yanımdaki sensiz kalsın..

Tual - Kabus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Yalan

Tual - Yalan

Yalan Yalan Yalan Değil Pek Kolay Olmayacak Unutmak Unutmak Unutmak Unutmak Oyle Zor Oyle Zor Ki Seni Seni Seni Icimden Atmak Istemem O Günahkar Ellerini Birdaha Ellerime Alıpta Ne Öpmek Ne Okşamak Oyle Zor Oyle Zor Ki Seni Seni Seni Içimden Atmak..
  2. Tual - Tiryakinim

Tual - Tiryakinim

Sokaklar şahitsiniz Pişmanım zehir gibi Yanıyor yüreğim Tiryakinim Her sokak lambasında Senin yüzün bilirim Titriyor ellerim Tiryakinim Her günüm Bir kor gibi yanar geçer Her anım bir yıl gibi uzun sürer Son bir isteğim senden Bir daha deneyelim Bunca yıl sonra yine Bu istek çok mu söyle Çıldırtsanda seninim Yalvartsanda seninim Tiryakinim, tiryakinim Kaldırıma uzanmış Karanlığı beklerim...
  3. Tual - Kasım

Tual - Kasım

tual kasım notaları tual kasım tab yine aylardan notaları nota nota Bir teselli ver Kırılan gururuma Bir tebessüm et Unutursun zamanla Yine dalmışım aynada Yüzüm ağlar Yine dalmışım Elimde fotoğraflar Yine aylardan kasım Sanki sende kaldı bir yarım Her nefesim her anım Sanadır canım
  4. Tual - Kadınım

Tual - Kadınım

Kapında kölen olmuşken Yılları paylaşmışken Beni bırakıp gidersen Yalancısın kadınım Zor zor yalnızlık ne zor zor zor sensizlik ne zor Mevsimler gelir geçer Sensizlik zor kadınım Kapılar kapanırsa Dönmek çok zor kadınım Sorular yığıldı kafamda Aklım sana ermiyor Ama hala seviyorum Yalancısın kadınım
  5. Tual - Gelincik

Tual - Gelincik

Eski bir resme baktım dün gece Kendimi görmek seni görmek gibiydi O geceler o gündüzler seninle, Bir bütün olmuş bir ruhun eseriydi Gelinciğim nerdesin,serçe pençesiydi ellerin Hayallerin düşlerin bu evde kalmış nerdesin Hayallerin düşlerin benimle kalmış nerdesin O resimde sadece ben varım ama Ama o günlerde sadece sen vardın Resimdeki çirkin adam bir yarım Görünmeyen güzel yarımda sen...

Sayfayı Paylaş