gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tual - Kara Günler Mevsimi

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Seni bekliyordum, geç kaldın, merak ettim Bir zamanlar gelmiştin, belki yine gelirsin. Hatırlasana hani, yaralıydın korkmuştun
    Kara günler mevsimi, Bana konuk olmuştun

Gidişin yaraladı, ben de çok korkuyorum
    İhtiyacım var sana, çıkıp gelsen diyorum
    Bir gün döneceksin, kara günler süremez
    Benim sevdiğim gibi, kimse seni sevemez

Tual - Kara Günler Mevsimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevsim

Mevsim

Görülen mevsimle ilgili hayırlı bir olayı işaret eder
  2. Tual - Yalan

Tual - Yalan

Yalan Yalan Yalan Değil Pek Kolay Olmayacak Unutmak Unutmak Unutmak Unutmak Oyle Zor Oyle Zor Ki Seni Seni Seni Icimden Atmak Istemem O Günahkar Ellerini Birdaha Ellerime Alıpta Ne Öpmek Ne Okşamak Oyle Zor Oyle Zor Ki Seni Seni Seni Içimden Atmak..
  3. Tual - Tiryakinim

Tual - Tiryakinim

Sokaklar şahitsiniz Pişmanım zehir gibi Yanıyor yüreğim Tiryakinim Her sokak lambasında Senin yüzün bilirim Titriyor ellerim Tiryakinim Her günüm Bir kor gibi yanar geçer Her anım bir yıl gibi uzun sürer Son bir isteğim senden Bir daha deneyelim Bunca yıl sonra yine Bu istek çok mu söyle Çıldırtsanda seninim Yalvartsanda seninim Tiryakinim, tiryakinim Kaldırıma uzanmış Karanlığı beklerim...
  4. Tual - Kasım

Tual - Kasım

tual kasım notaları tual kasım tab yine aylardan notaları nota nota Bir teselli ver Kırılan gururuma Bir tebessüm et Unutursun zamanla Yine dalmışım aynada Yüzüm ağlar Yine dalmışım Elimde fotoğraflar Yine aylardan kasım Sanki sende kaldı bir yarım Her nefesim her anım Sanadır canım
  5. Tual - Kadınım

Tual - Kadınım

Kapında kölen olmuşken Yılları paylaşmışken Beni bırakıp gidersen Yalancısın kadınım Zor zor yalnızlık ne zor zor zor sensizlik ne zor Mevsimler gelir geçer Sensizlik zor kadınım Kapılar kapanırsa Dönmek çok zor kadınım Sorular yığıldı kafamda Aklım sana ermiyor Ama hala seviyorum Yalancısın kadınım

Sayfayı Paylaş