gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tual - Yalan

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yalan Yalan Yalan Değil Pek Kolay Olmayacak Unutmak Unutmak Unutmak Unutmak
    Oyle Zor Oyle Zor Ki
    Seni Seni Seni Icimden Atmak

Istemem O Günahkar Ellerini
    Birdaha Ellerime Alıpta
    Ne Öpmek Ne Okşamak
    Oyle Zor Oyle Zor Ki
    Seni Seni Seni Içimden Atmak..

Tual - Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Tiryakinim

Tual - Tiryakinim

Sokaklar şahitsiniz Pişmanım zehir gibi Yanıyor yüreğim Tiryakinim Her sokak lambasında Senin yüzün bilirim Titriyor ellerim Tiryakinim Her günüm Bir kor gibi yanar geçer Her anım bir yıl gibi uzun sürer Son bir isteğim senden Bir daha deneyelim Bunca yıl sonra yine Bu istek çok mu söyle Çıldırtsanda seninim Yalvartsanda seninim Tiryakinim, tiryakinim Kaldırıma uzanmış Karanlığı beklerim...
  2. Tual - Kasım

Tual - Kasım

tual kasım notaları tual kasım tab yine aylardan notaları nota nota Bir teselli ver Kırılan gururuma Bir tebessüm et Unutursun zamanla Yine dalmışım aynada Yüzüm ağlar Yine dalmışım Elimde fotoğraflar Yine aylardan kasım Sanki sende kaldı bir yarım Her nefesim her anım Sanadır canım
  3. Tual - Kadınım

Tual - Kadınım

Kapında kölen olmuşken Yılları paylaşmışken Beni bırakıp gidersen Yalancısın kadınım Zor zor yalnızlık ne zor zor zor sensizlik ne zor Mevsimler gelir geçer Sensizlik zor kadınım Kapılar kapanırsa Dönmek çok zor kadınım Sorular yığıldı kafamda Aklım sana ermiyor Ama hala seviyorum Yalancısın kadınım
  4. Tual - Gelincik

Tual - Gelincik

Eski bir resme baktım dün gece Kendimi görmek seni görmek gibiydi O geceler o gündüzler seninle, Bir bütün olmuş bir ruhun eseriydi Gelinciğim nerdesin,serçe pençesiydi ellerin Hayallerin düşlerin bu evde kalmış nerdesin Hayallerin düşlerin benimle kalmış nerdesin O resimde sadece ben varım ama Ama o günlerde sadece sen vardın Resimdeki çirkin adam bir yarım Görünmeyen güzel yarımda sen...
  5. Tual - Deliriyorum

Tual - Deliriyorum

Sen başını alıp gittin gideli Ben alışamadım oldum deli Korkuyorum çoğu zaman evden çıkmaya Işıkta eririm diye bir güve gibi Tek başımayım kukumav kuşu gibi Günlerdir evde bıraktığın gibi Deliriyorum evde tek ses yok Deliriyorum bir telefon yok Deliriyorum bir merak eden yok Ah şu duvarların bir dili olsa Ayda yılda bir kere hatrımı sorsa Evde ne bir nefes ne de kuş sesi Ya da sırnaşacak bir...

Sayfayı Paylaş