gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tuan Tunalı Boyu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tuan Tunalı Boyu kaç arkadaşlar acilen yazar mısınız bana merak ettim boyunu

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuan Tunalı'nın Boyu
    Deniz Yıldızı dizisinin Özgür karakteri Tuan Tunalı.
    2 Aralık 1983 tarihinde Belçika'da dünyaya gelen Tuan Tunalı'nın boyu hayranları tarafından merak ediliyor ama maalesef bu konuda kesin bir bilgi yer almıyor. Ama şöyle bir bakıldığında 1.90 gibi geliyor.:D:D

Tuan Tunalı Boyu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asikar Tuana 2008

Asikar Tuana 2008

Asikar Tuana 2008 SANATÇI ADI : Asikar ALBÜM ADI : Tuana YIL : 2008 COVER: ALBUMDEKi PARCALAR: 1. Aşikar - Intro 2. Aşikar Ft. Başar - Tuana 3. Aşikar - Sinir Krizlerim 4. Aşikar Ft. Kılıç - Ölüm Sana Merhaba 5. Aşikar - Madalyonun Gerçek Yüzü 6. Aşikar - Bakarsın Ölürüm [Skit] 7. Aşikar Ft. Egoeast - Ses Dalgası 8. Aşikar - Kalpteki Pianolar 9. Aşikar - Serenat [2006] 10....
  2. Tuan Tunalı Hayatı

Tuan Tunalı Hayatı

Tuan Tunalı Hayatı hakkında bilgi istiyorum sizden acilen biyografisini paylaşın.
  3. Tuan Tunalı Biyografi

Tuan Tunalı Biyografi

Tuan Tunalı Biyografi bilgilerini lütfen bu sayfadan paylaşır mısınız kızlar
  4. Tuan Tunalı Hakkında Bilgi

Tuan Tunalı Hakkında Bilgi

Tuan Tunalı Hayatı Tuan Tunalı Hakkında Bilgi Sevilen dizi Deniz Yıldızı'nda rol alan Tuan Tunalı hakkında merak edilen bilgileri bu yazımızda siz Melek'lerimiz için ve Tuan Tunalı hayranları için paylasşıyor ve bizden Tuan Tunalı biyografisi isteyen misafirimiz için Tuan Tunalı hakkında bilgiler sunuyoruz. Tuan Tunalı 02.12.1983 Belçika doğumludur. Tuan Tunalı dizilerde son zamanlarda...
  5. Tuan Tunalı kimdir biyografisi

Tuan Tunalı kimdir biyografisi

Tuan Tunalı Hayatı Tuan Tunalı Biyografisi Günümüzün sevilen dizilerinden biri olmayı başaran DEniz Yıldızı adlı dizide rol alan beğinilen ve genç kızların yakışıklı sevgilisi genç oyuncu Tuan Tunalı biyografisini bu sayfamızda Tuan Tunalı hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Tuan Tunalı Belçika’da doğmuştur.Tuan Tunalı'nın Doğum tarihi 02.12.1983.Tuan Tunalı Dizilerde son zamanlarda...

Sayfayı Paylaş