gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tuba büyüküstün eski aşkından kaçtı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

tuba büyüküstün estetiksiz hali tuba büyüküstün eski hali tuğba estetiksiz büyüküstünün büyüküstünün eski [​IMG]

TOMRİS GİRİTLİOĞLU'NUN YÖNETTİĞİ 1955 YILINDAKİ 6-7 EYLÜL OLAYLARINI KONU ALAN GÜZ SANCISI FİLMİNİN GALASI ÖNCEKİ GÜN YAPILDI. TÜM OYUNCULARIN EKSİKSİZ KATILDIĞI GECCEYE SANAT DÜNYASININ ÜNLÜ SİMALARI DA BOY GÖSTERDİ. OYUNCU BÜLENT İNAL FİLMDE BAŞROLÜ PAYLAŞAN SEVGİLİSİ BEREN SAAT'İ YALNIZ BIRAKMADI.

Geccenin en çok konuşalan olayı ise, oyuncu Bülent İnal ile geçtiğimiz yıl aşk yaşayıp ayrılan oyuncu Tuba Büyüküstün'ün son anda galaya katılması oldu. Beren Saat ve Bülent İnal'la karşılaşmamak için 2 numaralı salona giren Büyüküstün'ün telaşlı tavırları dikkatlerden kaçmadı. Asi dizisinin güzel oyuncusu Büyüküstün'ün tüm oyuncuların filmi izlediği 3 numaralı salonda olduklarını bildiği ve tatsız bir sürprizle karşılaşmamak için başka bir salonu tercih ettiği öğrenildi.

Tuba büyüküstün eski aşkından kaçtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba büyüküstün çingene olacak!

Tuba büyüküstün çingene olacak!

tuba büyüküstün çingene tuğba büyüküstün çingene sanatçılar tuba ayak ayakları Valla bu kızcağızı seviyorum ben hanım hanımcık :Dpek magazin basınında yer almıyo düzeyli bi hayatı var inşallah yeni rolündede başarılı olur.. YENİ DİZİSİNDE ÇİNGENEYİ CANLANDIRACAK OLAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN ROLÜNE HAZIRLANIYOR. Çingenelerden ders alıyor My Fair Lady’nin uyarlaması olan ‘Benim...
  3. Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Onur Saylak'a geri döndü

Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Onur Saylak'a geri döndü

tuba büyüküstün sevgilisi kim tuba büyüküstünün sevgilisi kim onur saylak onur saylak büyüküstün aşkı tuba büyüküstün yeni sevgilisi, kim, eski sevgilisi yeni sevgilisimi oldu diye merak edenler buraya arkadaşlar. "Gönülçelen" dizisinde ki rol arkadaşı yani eski sevgilisi Onur Saylak ile yeniden barışan Tuba Büyüküstün hakkında haberler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. “Gişe...
  4. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  5. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide

Sayfayı Paylaş