gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuba Büyüküstün evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evlendi, düğün, düğünü, gelin arabası, gelinliği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

İkiz bebeklere hamile olan Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris'te önceki gün evlendi Melek'lerim. Biz de Paris'te ki düğününden haberler ve görüntüler sunuyoruz sizlere.

Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak, önceki gün Paris’te evlendi. Konsolosluktan Rolls Royce marka bir gelin arabasıyla ayrılan çift görüntü vermemek için büyük çaba harcadı.

Gizlilik çabası işe yaramadı

“Ihlamurlar Altında” dizisiyle tanınan Tuğba Büyüküstün, son projesi “Gönülçelen”deki rol arkadaşı Onur Saylak’la nikah masasına oturdu. Sette başlayan aşklarını Paris’teki Türkiye Başkonsolosluğu’nda resmileştiren çift, nikahın gizli kalması, görüntü alınmaması için çok uğraştı ama bunda başarılı olamadı.

Hayranları sinirlendirdiler

Konsolos müşaviri Emre Kadıoğlu’nun kıydığı nikahta davetlilerin cep telefonuyla bile görüntü almasına izin verilmedi. Bu gizlilik çıkışta kriz yarattı. Saylak’ın kardeşlerinin fotoğraf çekmek isteyen hayranları engellemesi, sinirleri gerdi. Tatsızlığın mutluluklarına gölge düşürmesine izin vermeyen çift, eski model beyaz bir Rolls Royce otomobille oradan ayrıldı.

Tuba Büyüküstün Gelinliği ve Düğün görüntüleri için BURAYA TIKLAYIN

Tuba Büyüküstün evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendimi evlendi mi onur saylan onur saylak kimdir Tuğba Büyüküstün evleniyor evlimi evlendi mi diye merak edenlerin merakını bu yazı giderecek diye düşünüyoruz meleklerim. Önümüzdeki günlerde haberimn tam doğruluğunu burada paylaşacağız ama bize görede evlenmişler. Hayırlı olsun. Her şey Tuba Büyüküstün'ün ajansının gönderdiği açıklamayla başladı.....
  3. Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Arkadaşlarım Tuba büyüküstün evlenmiş diyorlar herkes evleniyor yaa bi tek ben kaldım heralde bu haber doğru mu ?=
  4. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  5. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide

Sayfayı Paylaş