gebe
  1. Jaaxa

Jaaxa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tuba Büyüküstün Fan Club

Konu, 'Fan Club' kısmında Jaaxa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gerçek Adı : Hatice Tuba Büyüküstün
    Doğum Yeri : İstanbul
    Doğum Tarihi : 05 Temmuz 1982
    Eğitimi : Lisans

Tuba Büyüküstün İstanbul Özel Doğuş Okulları'ndan ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan'ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler'le başrolü paylaştı.Ayrıca yine Çağan Irmak'ın filmi Babam ve Oğlumda oynadı. Aydın Bulut'un yönettiği Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal, Sinan Tuzcu ile başrolü paylaştı.Şu anda ise Antakya'da çekilen asi adlı televizyon dizisinde Murat Yıldırım'la beraber başrol oynamaktadır.

Projeleri

2009 - Benim Güzel Meleğim

2007 - Asi : Asi

2006 - Aşk Yolu : Deniz

2005 - Ihlamurlar Altında : Filiz

2004 - Çemberimde Gül Oya : Zarife

2003 - Sultan Makamı

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    offf tubanın tüm filimlerii bir harikaa güzell .... bayılıyorumm bu kadınaa ...büyük hayranıyım...

Tuba Büyüküstün Fan Club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba büyüküstün çingene olacak!

Tuba büyüküstün çingene olacak!

tuba büyüküstün çingene tuğba büyüküstün çingene sanatçılar tuba ayak ayakları Valla bu kızcağızı seviyorum ben hanım hanımcık :Dpek magazin basınında yer almıyo düzeyli bi hayatı var inşallah yeni rolündede başarılı olur.. YENİ DİZİSİNDE ÇİNGENEYİ CANLANDIRACAK OLAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN ROLÜNE HAZIRLANIYOR. Çingenelerden ders alıyor My Fair Lady’nin uyarlaması olan ‘Benim...
  3. Tuba Büyüküstün evlendi

Tuba Büyüküstün evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evlendi, düğün, düğünü, gelin arabası, gelinliği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İkiz bebeklere hamile olan Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris'te önceki gün evlendi Melek'lerim. Biz de Paris'te ki düğününden haberler ve görüntüler sunuyoruz sizlere. Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak, önceki gün Paris’te evlendi....
  4. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  5. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide

Sayfayı Paylaş