gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Tuba Büyüküstün hayranlarını üzdü

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Tuba Büyüküstün hayranlarını üzdü
    Yeni bir dizide rol alacağı söylenen Tuba Büyüküstün söylentilere twitter adresinden açıklık getirdi.
    Son olarak geçtiğimiz sezon '20 Dakika' dizisinde rol alan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün bu sezon için yine Ay Yapım'ın yapacağı 'Kara Para Yalan Aşk' dizisinde Engin Akyürek ile birlikte oynayacağı söyleniyordu
    Tuba Büyüküstün twitter sayfası üzerinden yaptığı, "Bir süre herhangi bir projenin içinde bulunmayı düşünmüyorum...
    Fikrimi değiştirecek bir proje gelene kadar. Kara para yalan aşk'ın oldukça iyi bir proje olacağına eminim ama bir süre dinlenme kararı aldım" açıklamasıyla bu sezon ekranda olmayacağını duyurdu.
    Büyüküstün, dizi sektöründe çalışmadığı sürede sadece reklam filmlerine ağırlık verecek. Ünlü oyuncu bir yandan da çocuklarına vakit ayırmak istiyor.
    Bu sezon hiçbir projede yer almayacağını belirten Büyüküstün, "Dinlenme kararı aldım. İki kızıma vakit ayıracağım" dedi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN

2. Silver Rouse

Silver Rouse Forum Okuru

Merhaba sevgili Tubam. Biz sizin "Kara para ask" diziyi oynamanizi senelerce bekledik.Çok guzel bir projeye imza atmaniz,bizi çok sevindirdi ve su an biz Sizi Engin ile izledigimizde çok huzurlu mutlu oluyoruz ve Siz o kadar iyi ve proffesional oyuncusunuz ki,Sizin suratinizdaki ifadeler,Sizin ikinize o kadar çok yakishiyor ki,sanki gerçekten bir birinize ashiksiniz Engin ile.Sizi çok seviyoruz ve takdir ediyoruz.
    Saygilar sevgiler Silver Rouse.
    See you soon.God bless you.

Tuba Büyüküstün hayranlarını üzdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba büyüküstün çingene olacak!

Tuba büyüküstün çingene olacak!

tuba büyüküstün çingene tuğba büyüküstün çingene sanatçılar tuba ayak ayakları Valla bu kızcağızı seviyorum ben hanım hanımcık :Dpek magazin basınında yer almıyo düzeyli bi hayatı var inşallah yeni rolündede başarılı olur.. YENİ DİZİSİNDE ÇİNGENEYİ CANLANDIRACAK OLAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN ROLÜNE HAZIRLANIYOR. Çingenelerden ders alıyor My Fair Lady’nin uyarlaması olan ‘Benim...
  3. Tuba Büyüküstün ikizlerinin Cinsiyetleri

Tuba Büyüküstün ikizlerinin Cinsiyetleri

tuba büyüküstün resimleri ikizleri cinsiyetleri belli oldumu tuba büyüküstün hamile hamile mi tuba büyüküstün gelinliği hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Güzel oyuncu Tuba büyüküstün geçtiğimiz aylarda evlenmişti melekler. Tuba büyüküstün kimdir nedir necidir diye merak edenleriniz var formumuzda Tuba Büyüküstün kimdir Adlı yazımızı okuyabilirler. güzel oynucunun Evlilik haberini...
  4. Tuba Büyüküstün hamilelik fotoğrafları

Tuba Büyüküstün hamilelik fotoğrafları

tuba büyüküstün hamile fotoğrafları tuba büyüküstün hamile fotoları tuba büyüküstün onur saylak fotoları burada arkadaşlar. Gönülçelen dizisinde ki rol arkadaşı Onur Saylak ile dünya evine giren Tuba Büyüküstün hamile olduğu için süpriz bir nikahla evlendi Melek'lerim. İkiz bebek bekleyen Tuba Büyüküstün Onur Saylak ile alışverişe çıktı ve bebekleri için alışveriş yaptı. Ojbektifler ise Tuba...
  5. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide

Sayfayı Paylaş