Tuba Büyüküstün " hiç estetik yaptırmadım "

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

tuba büyüküstün estetiksiz hali tuba büyüküstün eski hali estetik estetikli mi büyüküstünün estetiksiz ESTETİKLE HİÇ İŞİM OLMADI
    EKRANIN EN GÜZEL YÜZLERİNDEN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, HİÇ ESTETİK OPERASYON YAPTIRMADIĞINI SÖYLEDİ.

Bodrum'da çekilen bikinili görüntüleriyle geçtiğimiz yazın en çok konuşulan isimlerinden olan genç oyuncu, 'Kendinizi beğeniyor musunuz?' sorusuna ise 'Bu konuda kendimi değerlendiremem' yanıtını verdi.

Tuba Büyüküstün " hiç estetik yaptırmadım " konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba Büyüküstün evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evlendi, düğün, düğünü, gelin arabası, gelinliği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İkiz bebeklere hamile olan Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris'te önceki gün evlendi Melek'lerim. Biz de Paris'te ki düğününden haberler ve görüntüler sunuyoruz sizlere. Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak, önceki gün Paris’te evlendi....
  3. Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  4. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide
  5. Tom Cruise'den Açıklama ''Hiç Estetik Yaptırmadım''...

Tom Cruise Tom Cruise Haberleri Vayyy be babam yaşında diyorum ve şaşırıyorum ... Maaşallah adam hala 30unda sanki...Demekki ya suyundan ya havasından olsa gerek bu yabancılar hiç göstermiyolar yaşlarını...Maaşallah diyelim biz de nazar değmesin :D:D...Tom Cruise kimdir merak eden meleklerimize....İşte Tom Cruise... Hiç Estetik Yaptırmadım Hollywood'un en çok kazanan oyuncularından 50...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. tuba büyüküstün estetikli mi