gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuba Büyüküstün ikinci eş mi?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

filiz alpgezmez tuba büyüküstün, eşi, kocası, onur saylak, filiz, haberleri burada arkadaşlar

Tuba Büyüküstün'ün eşi oyuncu Onur Saylak için, magazin dünyasında daha önce "Filiz Alpgezmez'le evliydi, Tuba ikinci eş oldu" iddiaları, gündemi meşgul etti. Onur Saylak, bu iddialara cevap verdi ve bakın neler dedi Melek'lerim;

Onur Saylak, Tuba Büyüküstün’den önce başından bir evlilik daha geçtiği, Büyüküstün’le tanıştığında Filiz Alpgezmez’le evli olduğu iddialarına yanıt verdi.

Daha önce hiç evlenmediğini belirten ünlü oyuncu, yaptığı açıklamada “Daha önce 1.5 yıllık bir evlilik yaptığım haberi tamamen asılsız. Tuba benim ilk eşimdir” dedi.

Tuba Büyüküstün ikinci eş mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba büyüküstün çingene olacak!

Tuba büyüküstün çingene olacak!

tuba büyüküstün çingene tuğba büyüküstün çingene sanatçılar tuba ayak ayakları Valla bu kızcağızı seviyorum ben hanım hanımcık :Dpek magazin basınında yer almıyo düzeyli bi hayatı var inşallah yeni rolündede başarılı olur.. YENİ DİZİSİNDE ÇİNGENEYİ CANLANDIRACAK OLAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN ROLÜNE HAZIRLANIYOR. Çingenelerden ders alıyor My Fair Lady’nin uyarlaması olan ‘Benim...
  3. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendimi evlendi mi onur saylan onur saylak kimdir Tuğba Büyüküstün evleniyor evlimi evlendi mi diye merak edenlerin merakını bu yazı giderecek diye düşünüyoruz meleklerim. Önümüzdeki günlerde haberimn tam doğruluğunu burada paylaşacağız ama bize görede evlenmişler. Hayırlı olsun. Her şey Tuba Büyüküstün'ün ajansının gönderdiği açıklamayla başladı.....
  4. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  5. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide

Sayfayı Paylaş