gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tuba Büyüküstün kendi dizimi bile izlemiyorum diyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

KENDİ DİZİSİNİ BİLE İZLEMİYOR [​IMG] ROL ALDIĞI ‘ASİ’ ADLI DİZİYLE YILDIZI BİR KERE DAHA PARLAYAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPTI.

Dizi izlemekten zevk almadığını anlatan Büyüküstün, “Küçüklüğümden beri en büyük keyfim Türk filmi izlemek. Özellikle eski Türk filmlerini izlemekten asla bıkmam. Onların tadı daha farklı oluyor. Şu an devam eden dizilerden ise takip ettiğim yok. Buna kendi oynadığım da dahil” dedi. Kamera fobisi olduğunu söyleyen ve “Ailede biri eline kamera alsa yüzümü kapatırım” diyen Büyüküstün, ekranda kendisini izlemekten çekindiğini itiraf etti.

Tuba Büyüküstün kendi dizimi bile izlemiyorum diyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba büyüküstün çingene olacak!

Tuba büyüküstün çingene olacak!

tuba büyüküstün çingene tuğba büyüküstün çingene sanatçılar tuba ayak ayakları Valla bu kızcağızı seviyorum ben hanım hanımcık :Dpek magazin basınında yer almıyo düzeyli bi hayatı var inşallah yeni rolündede başarılı olur.. YENİ DİZİSİNDE ÇİNGENEYİ CANLANDIRACAK OLAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN ROLÜNE HAZIRLANIYOR. Çingenelerden ders alıyor My Fair Lady’nin uyarlaması olan ‘Benim...
  3. Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Arkadaşlarım Tuba büyüküstün evlenmiş diyorlar herkes evleniyor yaa bi tek ben kaldım heralde bu haber doğru mu ?=
  4. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  5. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide

Sayfayı Paylaş