gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuba Büyüküstün Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Tuba büyüküstün resimleri , tuba büyüküstün fotoğrafları
    tuba büyüküstün 1.jpg

tuba büyüküstün 2.jpg

tuba büyüküstün 3.jpg

tuba büyüküstün 4.jpg

tuba büyüküstün 5.jpg

tuba büyüküstün 6.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ağustos 2016
  2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Asi Dizisinin Güzeli Tuba Büyüküstün Resimleri
    çoooook güzel bir kızzzz :D teşekküler cnmmm

3. Asi88

Asi88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok seviyorum acaip bi güzelliği var maşallah yaa...

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Üniversite yıllarında reklam filmlerinde oynamaya başlayan Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyerine Kanal D’de yayınlanan Sultan Makamı adlı dizi ile adım atan Tuba Büyüküstün daha sonra Çemberimde Gül Oya adlı dizide Zarife karakteri’ni canlandırmıştır. Tuba Büyüküstün, 28 Temmuz 2011 tarihinde Paris, Fransa’da kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak ile evlenmiş bu evliliğinden 19 Ocak 2012 yılında Toprak ve Maya adlarında ikiz kızları olmuştur. Tuba Büyüküstün aslen Erzurum‘ludur.

Sevgili takipçilerimiz;

Tuba büyüküstün hakkın da detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Tuba Büyüküstün Hakkında Bİlinmeyenler

tuba büyüküstün.jpg

Tuba Büyüküstün Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün

tuba büyüküstün makyajsız
  2. Tuba büyüküstün çingene olacak!

Tuba büyüküstün çingene olacak!

tuba büyüküstün çingene tuğba büyüküstün çingene sanatçılar tuba ayak ayakları Valla bu kızcağızı seviyorum ben hanım hanımcık :Dpek magazin basınında yer almıyo düzeyli bi hayatı var inşallah yeni rolündede başarılı olur.. YENİ DİZİSİNDE ÇİNGENEYİ CANLANDIRACAK OLAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN ROLÜNE HAZIRLANIYOR. Çingenelerden ders alıyor My Fair Lady’nin uyarlaması olan ‘Benim...
  3. Tuba Büyüküstün evlendi

Tuba Büyüküstün evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evlendi, düğün, düğünü, gelin arabası, gelinliği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İkiz bebeklere hamile olan Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris'te önceki gün evlendi Melek'lerim. Biz de Paris'te ki düğününden haberler ve görüntüler sunuyoruz sizlere. Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak, önceki gün Paris’te evlendi....
  4. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  5. Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri

Tuba Büyüküstün ikizlerin isimleri ne oldu kızlar tuba doğurdu heralde ki geçen duydum unuttum ikizlerinin isimlerini merak ettim şimdide

Sayfayı Paylaş