gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuba Büyüküstün'ü esnaflar kurtarmış

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tuba büyüküstün, haberleri, hayaranları, arap hayranları,

Ekranların güzeller güzeli ve başarılı oyuncularından olan Tube Büyüküstün'ü bir otobüs insandan esnaflar kurtarmış...

İşte o haber Melek'ler!

Rol aldığı dizilerle Ortadoğu'nun da starı olan Tuba Büyüküstün Arap hayranlarıyla aralarında geçen biri anısını paylaştı. Güzel oyuncu şöyle konuştu: "Kapalıçarşı'da dolaşırken Arap bir kız geldi ve fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Kabul ettim tabii ki.

Bir baktım bir otobüs dolusu hayranım indi ve teker teker fotoğraf çektirmeye başladık. 1 oldu 5 oldu 10 oldu ama bir türlü bitmiyor. Esnaf abi geldi ve 'Rahat bırakın kızımızı' diyerek beni oradan çekip aldı."

Büyüküstün küçükken her hafta meslek değiştirdiğini belirterek, "Öğretmen, balerin, şarkıcı, doktor her şeyi olmak istiyordum. O yüzden oyuncu oldum herhalde ki tüm karakterlere büründüm" dedi..

Tuba Büyüküstün'ü esnaflar kurtarmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliğinizi kurtarın

Evliliğinizi kurtarın

* Birbirinizden korkmayın, çekinmeyin, utanmayın. * Düşüncelerinizi, duygu ve kızgınlıklarınızı uygun sözcüklerle birbirinize aktarın. * Birbirinizin sözünü kesmeden dinleyin. * Konuşmalarınıza bir sevgi sözcüğüyle başlayın. * Eşinizi sorgular ve suçlar tarzda soru sormayın. * Duygularınız konusunda birbirinizi yargılamayın; duyguların tartışmasını yapmayın. * Yalan söylemeyin;...
  2. Kendinizi Kurtarin

Kendinizi Kurtarin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Esnaf

Esnaf

Rüyada bir esnafla tanisip konustugunu gören, bazi islerinin aksadigini görerek üzülür. Esnaf görmek, düzenin bozulacagina isarettir.
  4. Allah kurtarsın!

Allah kurtarsın!

Cezalarını bence fazlasıyla ödüyorlar ;) Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, 2009 mali yılında bir tutuklu ya da hükümlünün devlete olan bir günlük maliyetini belirledi. Buna göre bir tutuklu ve hükümlünün günlük barınma maliyeti 24 TL. Devlet bu paranın sadece 4 TL'sini yemek parası olarak tahsil ederken, 20 TL zarar ediyor. İçeride olanların 'Allah kurtarsın',...
  5. Onur Saylak Tuba Büyüküstün'ü Nasıl Tavladı ?

Onur Saylak Tuba Büyüküstün'ü Nasıl Tavladı ?

onur saylak tuba büyüküstün onur saylak haberleri tuba büyüküstün haberleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğumu için günler sayan Tuba Büyüküstün eşi Onur Saylak 'la hamile kaldıktan sonra evlenmişti melekler. :) Geçtiğimiz gün eşiyle birlikte görüntülenen Tuba Büyüküstün 'e gazeteciler tarafından ''Eşiniz sizi nasıl tavladı?'' sorusu soruldu. Tuba Büyüküstün'ün cevabını merak...

Sayfayı Paylaş