gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tuba fena kızdı.."Ne prensi ne de emiri tanıyorum!"

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

'Ihlamurlar Altında' dizisinin güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün son günlerde hakkında çıkan haberleri yalanladı.

Günaydın'ın ahberine göre, Büyüküstün, Katar Emiri Şeyh El Thani'nin 'Ihlamurlar Altında' dizisinin fanatiği çıktığı ve dizinin tüm bölümlerini CD'ye kopyalatıp kendisine gönderildiği haberinin gerçek olmadığını söyledi.

Ayrıca Katar Emiri'nin eşinin saçlarını kendisi gibi yapması için baskı gördüğü yolundaki haberlere de tepki gösteren Büyüküstün, bu tarz konularla gündeme gelmek istemediğini ve çıkan haberlere kendisinin de çok şaşırdığını söyledi. Ne Ürdün Prensi ne de Katar Emiri'ni tanımadığını söyleyen Büyüküstün şöyle konuştu: "Dubai'ye de dizinin tanıtımı için ekipçe gittik. Bir mücevher firması sahibi bizi çok beğendiğini söyledi ancak ne anlaşma yaptık ne de yazıldığı gibi 1.6 milyon dolar para aldım."

habertürk

Tuba fena kızdı.."Ne prensi ne de emiri tanıyorum!" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşinizi ne kadar tanıyorsunuz acabaa?

eşinizi ne kadar tanıyorsunuz acabaa?

Memory Center Nöropsikiyatri uzmanlarından Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan, evli çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıklarını anlamalarına yardımcı olabilecek bir test... Memory Center Nöropsikiyatri uzmanlarından Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan, evli çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıklarını anlamalarına yardımcı olabilecek bir test... Soruları önce siz cevaplayın, daha sonra eşinizin...
  2. Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Siz bugüne kadar erkekleri seks düşkünü, çapkın, egoist varlıklar olarak tanıdınız fakat ne yazık ki yanıldınız. Çünkü aslında onlar çok ama çok farklı! 1- Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Yemek onlar için önemlidir. Modern erkekler kadında iyi yemek yapmaktan daha fazla şeyler arıyor. Sahanda yumurtayla bile mutlu olabiliyorlar! 2- İlk adım hep erkekten beklenir. Erkekler...
  3. kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?

kendinizi ne kadar tanıyorsunuz?

Kendinizi ne kadar tanıyorsunuz? Kendinizi başkalarının anlattığı kadar mı tanıyorsunuz? İşte size karakterinizi keşfetmek için bir fırsat... Aşağıdaki sorularda verilen üç seçenekten kendinize uygun olanı seçiniz. Doğru bir değerlendirme elde etmek için her soruda bir seçeneği işaretlemek zorundasınız. 1. Soru A.) değişken B.) duygulu C.) uyumlu 2. Soru A.) bilgili B.) gayretli...
  4. Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Raventi Ne Kadar Tanıyoruz?

Ravent nedir Ravent neye iyi gelir Ravent nasıl bir bitkidir Ben cok seviyorum raventi.Yerken binbir surat olsamda yiyorum.Tadi cok eksi.Sizde tadin deneyin... Ravent Diğer İsimleri : Ravend-i Hindi, Ravendiyye, Işgın, Rheum, Rhubarb, Rhubarbe Botanik Bilgi : Karabuğdaygiller familyasındandır. Ravent 1-2 m boyunda çok yıllık oldukça güçlü bir bitki olup ilk 3 – 4 yıl çiçek açmaz ve...

Sayfayı Paylaş