gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuba mı Beren mi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tuğba büyüküstün bihterin kıyafetleri bihter kıyafetleri bihter elbiseleri tuba mı beren mi Ben Bereni hiç beğenmiyorum peki size göre kızlar Beren Saatmı yoksa Tuba Büyüküstünmü :tik:

Hangisi daha iyi? Genç oyuncular arasındaki rekabet, fanatikleri sayesinde iyice kızıştı.

'tubabuyukustun.biz' sitesi üyeleri tarafından hazırlanan on-line 'Tubiz' dergisinin 12'nci sayısında; Tuba Büyüküstün ile Beren Saat arasındaki farklar konu edildi.
    Sabah'tan Öner Öngün'ün haberine göre; dergi editörleri, Beren Saat'i eleştirirken, "Tuba, her konuda Beren'e fark atıyor" dedi.

ARADAKİ FARKLAR
    Beren Saat ve Tuba Büyüküstün karşılaştırması, 'Tubiz' dergisinde şöyle ele alındı:
    'Asi' dizisiyle fırtınalar estiren Tuba Büyüküstün, Ortadoğu'da adeta Hollywood starı gibi karşılanırken Beren Saat'i kimseler tanımıyor. Beren Saat 'Bihter' rolüyle bol bol aşk yaşarken, Tuba Büyüküstün hep aile dizilerinde boy gösteriyor.

Sanal rekabette de Tuba Büyüküstün Beren Saat'e fark attı. Tuba'nın fan sitesi üyeleri Beren'in üyelerinin tam üç katı.

Tuba Büyüküstün'ün boyu 1.72, Beren Saat'in boyu ise sadece 1.62. Beren Saat'in aksine Tuba Büyüküstün sadece iki sevgilisiyle gündeme geldi. Tuba Büyüküstün, sade tarzı ve giyimi ile dikkat çekerken Beren Saat tam bir marka tutkunu

2. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Tuba büyüküstün diyorum çünkü bana daha sıcak geliyor

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence tuba çünkü çemberimde gül oyada muhteşemdii

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eveeet tuğbaa bencede...

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben ***** diyorum çünkü daha güzel ve doğal vede çok zeki :D:D En güzel benim başka güzel yok :D:D:D
    Beren'ciğim de güzel, Tuba'cığım da güzel, ALLAH bahtlarını güzel etsin :D:D

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  7. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bence ikiside çok güzel bayanlar..allah sahiplerine bağışlasın ikisinide :)

8. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence ikiside çok güzel

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ilgilenmiyorm

Tuba mı Beren mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendimi evlendi mi onur saylan onur saylak kimdir Tuğba Büyüküstün evleniyor evlimi evlendi mi diye merak edenlerin merakını bu yazı giderecek diye düşünüyoruz meleklerim. Önümüzdeki günlerde haberimn tam doğruluğunu burada paylaşacağız ama bize görede evlenmişler. Hayırlı olsun. Her şey Tuba Büyüküstün'ün ajansının gönderdiği açıklamayla başladı.....
  2. Tuba Büyüküstün ikinci eş mi?

Tuba Büyüküstün ikinci eş mi?

filiz alpgezmez tuba büyüküstün, eşi, kocası, onur saylak, filiz, haberleri burada arkadaşlar Tuba Büyüküstün'ün eşi oyuncu Onur Saylak için, magazin dünyasında daha önce "Filiz Alpgezmez'le evliydi, Tuba ikinci eş oldu" iddiaları, gündemi meşgul etti. Onur Saylak, bu iddialara cevap verdi ve bakın neler dedi Melek'lerim; Onur Saylak, Tuba Büyüküstün’den önce başından bir evlilik...
  3. Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

beren saat kenan doğulu beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Uçankuşun verdiği habere göre Beren Saat ve Kenan Doğulu aşk yaşıyormuş melekler :) Geçtiğimiz gece romantik bir akşam yemeği yiyen ikili ile ilgili haber şöyle; Önceki akşam Karaköy Balıkçısı’nda romantik bir yemek yiyen Beren Saat’le Kenan Doğulu, geceyi Acarkent’te noktaladı... Karşı karşıya değil yan yana oturmayı...
  4. Beren Kenan Aşkı Gerçek mi

Beren Kenan Aşkı Gerçek mi

Beren Kenan Aşkı Gerçek mi ? Kızlar Beren saat ve kenan doğulu aşk yaşıyormuş öyle mi haberiniz var mı sizce doğrumudur bu haber?
  5. Beren Saat Hamile mi ?

Beren Saat Hamile mi ?

Bebek yapmak için oyunculuk kariyerine ara veren ancak doğal yollarla anne olamayınca tüp bebek tedavisine başlayan Beren Saat, şu günlerde memleketi Ankara'da işletmecilik yapıyor. Güneş'in haberine göre eşi Kenan Doğulu'yla Bilken'te açtıkları Bis isimli mekanla yakından ilgilenen Saat, gelen fanlarını kırmıyor ve tek tek fotoğraf çektiriyor. Geçen günlerde çekilen bu fotoğrafta Saat'in...

Sayfayı Paylaş