gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Tuba ünsal-murat han aşkını cep telefonundaki aşk mesajı bitirmiş!...

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } [FONT=Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]İstanbul Şile sahillerinde sarmaş dolaş görüntülenmeleriyle ortaya çıkan Tuba Ünsal-Murat Han aşkı, haziran ayı itibariyle son buldu. Oysa Şile'de paparazzilere yakalanmalarının ardından sevgililer İstanbul'da, Ünsal'ın başrolünü üstlendiği "Yemin" dizisinin final yemeğinde el ele basının karşısına çıkmıştı, "Birlikteyiz, mutluyuz" diyorlardı. Ne olduysa oldu, bir ay sonra, çift yollarını ayırdı. Sürpriz bir şekilde Murat Han'ın isteğiyle...

Ünsal, bu kez terk edildi. Murat Han, "Birbirimizi tanımaya çalıştık. Baktık ki hayata bakışımız çok farklı, ilişkiyi bitirmek istedim" dedi. Ancak bu ayrılığın sebebi ile ilgili ilginç bir iddia var. Murat Han'ın Tuba Ünsal'ın cep telefonunda bir aşk mesajı yakaladığı ve bu yüzden aralarında çıkan tartışma sonucu ayrıldıkları söyleniyor. Bu mesajın sahibi şimdilik bilinmiyor
    [/FONT]

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tuba ünsal-murat han aşkını cep telefonundaki aşk mesajı bitirmiş!...
    ne ara başladı kı bitti allam ya:)

Tuba ünsal-murat han aşkını cep telefonundaki aşk mesajı bitirmiş!... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Seni Seviyorum! Diyen Dillere Degil...senin Icin Aglayan Gozlere Inan... Insanin Insana Verebilecegi En Olumsuz Hediyedir Sevgi... Unutma Ki Insan Sevebildigi Kadar Insandir. Insanlarin Umudunu Kirma..belki De Sahip Oldugu Tek Sey Odur....
  2. Tuba ünsal, çocukluk aşkına döndü

Tuba ünsal, çocukluk aşkına döndü

ÜNLÜ MANKEN, OYUNCU TUBA ÜNSAL, ÇOCUKLUK AŞKINA DÖNDÜĞÜNÜ, 5 AYDIR BİRLİKTE OLDUKLARINI FAKAT EVLİLİĞİ BİR DAHA DÜŞÜNMEDİĞİNİ SÖYLEDİ... Büyük laf etmem... Tuba Ünsal, Şamdan Plus'a konuştu: Başarısızlığımla ilgili büyük cümleler kurmak istemem ama bir daha evleneceğimi sanmam! Aşk böceği de değilim. Beş aydır çocukluk aşkımla birlikteyim. Tuba Ünsal, Şamdan Plus dergisi için...
  3. mesaj aşk

mesaj aşk

aşknedir neden vardır sizce.
  4. Aşk mesajları

Aşk mesajları

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin. Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin... Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum....
  5. Cep Telefonlarına Özel Aşk Temaları

Cep Telefonlarına Özel Aşk Temaları

aşk temalı resimler, aşk resimleri, aşk temalı telefon resimleri Cep telefonunuzu kendinize özel olarak kişiselleştirmek adına aşk temalı resimler arıyorsanız sizler için seçtiğimiz en füzel aşk temalı resimleri paylaşıyoruz. Resimleri telefonunuza yüklemek için şu yolu izleyebilirsiniz; iPhone’u PC’nize bağlayın ve iTunes’u açın. “Photos” sekmesine tıklayın. “Synchronize photos from…”...

Sayfayı Paylaş