gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tuba Unsal Süpriz bir Kararla Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tuba Ünsal evlendimi Tuba Ünsal evlendi Tuba Unsal kiminle evlendi

Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas çifti herkesi şok eden süpriz bir kararla Berlin de nikah masasına oturarak evlendiler. Genç çiftlere Melekler Mekanı.com olarak ömür boyu mutluluklar diler haber ile ilgili detay bilgilere geçiyoruz.
    Tuba Ünsal - Mirgün Cabas çiftinden sürpriz karar! Yaklaşık bir buçuk yıldır beraber olan çift, Berlin’de nikâh masasına oturdu.

Bir süredir haklarında ayrılık iddialarının gündeme geldiği çift geçen günlerde el ele görüntülenmiş ve dedikoduları yalanlamıştı. Cabas - Ünsal çifti, dün akşam üzeri Berlin Başkonsolosluğu’nda evlendi. Evlilik haberini Mirgün Cabas sosyal medyadan duyurdu ve nikâh fotoğrafının altına “Evlendik. Berlin Başkonsolosluğu 31.5.2013, 16.00” notu düştü. Nikâhta çift uyumlu kıyafetleriyle dikkat çekti. Cabas mavi takım elbise giyerken Ünsal da mavi çiçek işlemeli kıyafetiyle eşine eşlik etti. Eline mor ve pembe çiçeklerden oluşan bir buket alan Ünsal, başına da inci taşlı bir taç takmayı tercih etti. Üçüncü kez nikâh masasına oturan Ünsal’ın ve ilk kez evlenen Cabas’ın birer kızları var.

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    yakışmışlar hayırlı ugurlu olsun:)

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    491
    Ödül Puanları:
    63
    yurtdışındaki süpriz evliliklerde moda oldu be :S

Tuba Unsal Süpriz bir Kararla Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak Evlendi mi ?

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendimi evlendi mi onur saylan onur saylak kimdir Tuğba Büyüküstün evleniyor evlimi evlendi mi diye merak edenlerin merakını bu yazı giderecek diye düşünüyoruz meleklerim. Önümüzdeki günlerde haberimn tam doğruluğunu burada paylaşacağız ama bize görede evlenmişler. Hayırlı olsun. Her şey Tuba Büyüküstün'ün ajansının gönderdiği açıklamayla başladı.....
  2. Tuba Büyüküstün evlendi

Tuba Büyüküstün evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün, onur saylak, evlendi, düğün, düğünü, gelin arabası, gelinliği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İkiz bebeklere hamile olan Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile Paris'te önceki gün evlendi Melek'lerim. Biz de Paris'te ki düğününden haberler ve görüntüler sunuyoruz sizlere. Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak, önceki gün Paris’te evlendi....
  3. Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Tuba Büyüküstün evlendi diyorlar doğrumu

Arkadaşlarım Tuba büyüküstün evlenmiş diyorlar herkes evleniyor yaa bi tek ben kaldım heralde bu haber doğru mu ?=
  4. Tuba Büyüküstün Evlendi

Tuba Büyüküstün Evlendi

tuba büyüküstün evlendi tuba büyüküstün evlendi mi tuba büyüküstün, evlendi, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Tuba Büyüküstün evlendi.İşte gelinlikli Tuba. Tuba Büyüküstün ile Gönülçele ndizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak Paris'e evlendi... Çiftin aileleri nikahta fotoğraf çekilmesini ve görüntü...
  5. Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

doğum günü süprizi nasıl kutlasam ne alsam hediyeler Merhaba arkadaşlar, 10 Eylül günü eşimin doğum günü unutamayacağı bir doğum günü süprizi yapmak istiyorum o yüzden sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. birde ne hediye alacağımı bulamadım bana yardımcı olun lütfen :D:D geçen sene ki doğum gününde evli değildik ama küçük bir süpriz yapmıştım çok beğenmişti ve hiç unutamamıştışimdi aynısı...

Sayfayı Paylaş