gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuğba Altıntop Levent Dörter nişanlandı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tuğba altıntop levent dörter nişanlandı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop şarkıcı Levent Dörter ile nişanlandı Melek'lerim. Herkes Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop yeniden evlenir diye düşünürken, Tuğba Altıntop Levent Dörterle nişanlandı. İkili nişan yüzüklerini taktı ve romantik aşk dolu karelerde objektiflere yakalandı:) İşte o haber Melek'lerim:)

Tuğba Altıntop, şarkıcı Levent Dörter ile Ankara'da nişanlandı. Mutluluğa adım attıktan sonra birlikte kahvaltı yapan çift, yüzüklerini göstererek mutluluklarını dosta düşmana ilan etti.

Rafet El Roman ile önceki evliliğinden 2 kızı olan Tuğba Altıntop; "En kısa zamanda nikah masasına oturup Levent ile bir ömür boyu aynı hayatı paylaşmak istiyoruz" dedi. (Takvim)

Tuğba Altıntop Levent Dörter nişanlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burhan Altıntop Klasikleri

Burhan Altıntop Klasikleri

burhan altıntop klasikleri burhan klasikleri altıntop hamile tesadüfe bak geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? Papucumun satanistiiiiiiii! litfen ımaaaa!!!! kimki bu. kim bu böyle senli benli konuşiyy. kimki bu beni dişlerimin arsaından...
  2. Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

Rafet El Roman ve Tuğba Altıntop barıştılar!

rafet el roman tuğba altıntop ceren kaplakarslan rafet el roman, tuğba altıntop, çifti, barıştı, barıştılar, birlikteler, kızları, su, şevval, tatil keyfi yapan çiftin haberi, resimleri burada arkadaşlar Su ve Şevval isimli iki kız çocuğu sahibi olan ünlü çift, 2003 yılında boşanmış ve uzun yıllar boyunca velayet kavgası yapmış, magazin dünyasını yıllarca meşgul etmişti. Zira bu ünlü çift,...
  3. Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar ben sizden mümkünse Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum ve şimdiden sizlere Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.
  4. Levent Dörter Kimdir?Levent Dörter Biyografisi....

Levent Dörter Kimdir?Levent Dörter Biyografisi....

Levent Dörter Kimdir Levent Dörter Hayatı Merak edenler için Levent Dörter kimdir...Levent Dörterin Yazık şarkı sözlerine de buradan ulaşabilirsiniz.... Levent Dörter 18 Eylülde Ankara'da dünyaya geldi...İlkokul ortaokul ve lise hayatı Ankarada geçti..Üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi bölümünde tamamladı.Müzik hayatına lise yıllarında...
  5. İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Levent Dörter Yazık Şarkısı İşte istenilen Levent Dörter Yazık şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum....İşte hayatını merak eden melekler Levent Dörter kimdir.... Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Aşk denince en önde fedailer gibi Kapandım üstüne sana zarar gelmesin Sense bir yalandan ibaretmişiz gibi Nasıl sildin attın bizi bi söyler misin...

Sayfayı Paylaş