gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tuğba Altıntop'un annelik duygusu hiç yok

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu çarpık çurpuk dünyanın en çarpıklarıdır sanatçılar bana göre. Ya Tuba, hayır hadi ayrıldın yapamadın, adam seni aldattı diyelim. Ki öyle zaten bunu oda itiraf etmişti... Peki ya sen nasıl bir annesin ki 3 yıldır çocuklarını görmeye bile gitmiyorsun kılını kıpırdatmıyorsun. Yoksa yeni sevgilin mi izin vermiyor.. Yoksa ayağından zincirlemi bağlısın a guzum ? :ballchain::hmm::hmm: [​IMG] RAFET EL ROMAN’LA TUĞBA ALTINTOP’UN YILLARDIR BİTMEYEN KAVGASI YENİ BİR BOYUT KAZANDI.

Rafet El Roman, Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinden önce şok bir açıklama yaptı ve 'Çocuklarımın annelerini görmeleri artık çok gereksiz bir konu. Çocuklarına duyarlı, ilgili bir anne olduğunu önce bana ispatlaması lazım ki, ben de anne ve çocuklarını gönül rahatlığı ile bir araya getirme çabasında bulunabileyim. Şu anda bende öyle bir duygu yok. Onun annelik duygularından şüpheliyim çünkü hakkı olduğu halde üç yıldır gelip çocuklarını gelip görmedi. Bir anne nasıl olur da üç yıldır çocuklarını gelip görmez, ben bunun fikrini, duygusunu, her türlü boyutunu anlayamıyorum' açıklamasını yaptı.

Tuğba Altıntop'un annelik duygusu hiç yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelik duygusu!

annelik duygusu!

annelik duyguları annelik duygusu duygusu nedir annelikle ilgili yazılar annelikle ilgili videolar "Annenin sevgi fazlalığı çocuğa zarar verir" diyen Prof. Dr. Nevzat Tarhan, annelik duygusunun içgüdüsel yani biyolojik olduğunu belirtti. Annelik davranışının sosyal öğrenme ile ilgili olduğunu vurgulayan Tarhan "Anneliği öğrenmek gerekir, çünkü annelik kendiliğinden...
  2. Rafet el roman:tuğba'da annelik duygusu hiç yok

Rafet el roman:tuğba'da annelik duygusu hiç yok

RAFET EL ROMAN’LA TUĞBA ALTINTOP’UN YILLARDIR BİTMEYEN KAVGASI YENİ BİR BOYUT KAZANDI. Rafet El Roman, Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinden önce şok bir açıklama yaptı ve 'Çocuklarımın annelerini görmeleri artık çok gereksiz bir konu. Çocuklarına duyarlı, ilgili bir anne olduğunu önce bana ispatlaması lazım ki, ben de anne ve çocuklarını gönül rahatlığı ile bir araya getirme...
  3. Hamilelik ve annelik duygusu; dişinin beyin yapısını geliştiriyor

Hamilelik ve annelik duygusu; dişinin beyin yapısını geliştiriyor

hamilelik duygusu annelik duygusu ne zaman başlar annelik ile ilgili sözler sözleri Bence de çok doğru.Çünkü bir anne adayı hiç birşey bilmemezken bebek hakkında;anne olunca herşeyi öğreniyor ve kendi başına büyütür çocuğunu.Herşeyi öğreniyor.Kendini geliştiyor.Bence öyle.Sizce.?? * * Hamilelik ve annelik duygusu; dişinin beyin yapısını geliştiriyor. Anneleri bebeklerine karşı daha duyarlı...
  4. Annelik Duygusu

Annelik Duygusu

Bir yerde okudum ve çok hoşuma gitti her anne olan kişinin bildiği şeyler bazıları ama ben genede paylaşmaktan yana denedim şansımı :) Annelik öyle yüce bir duygudur ki , alfabedeki tüm harfler bir araya gelse o duyguları anlatamaz , hiçbir kalem bunları tam manası ile yazamaz. Annelik duygusu kız çocuğun yapısında vardır. Daha küçükken eline oyuncak bir bebek versen ona sevgi ile...
  5. Gebelik ve annelik duygusu Anne olmaya hazırlanıyorum diyen arkadaşlar buraya

Gebelik ve annelik duygusu Anne olmaya hazırlanıyorum diyen arkadaşlar buraya

:hamileyim: Anne olmaya hazırlanan arkadaşlarım neler yapıyorsunuz bu süreçte..bizimle paylasırmısız...yasadınız duygular hissettıklerınız bu bölümde konusabiliriz..

Sayfayı Paylaş