gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Tuğba Büyük Üstün'den Şok İtiraf

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

tuğba büyüküstün, sevgilisi, biyografi, kimdir, kaç yaşında hepsi burada magazin severler [​IMG]

Geçen hafta Nişantaşı’nda görüntülenen ikili önceki günde Taksim’de bir kafede yemek yedi.

Kafenin içinde sürekli öpüşen Büyüküstün ile Saylak, ayrılıp barıştıkları haberlerinin doru olmadığını söyledi:

“Biz daha önce birlikte değildik! Aşkımız yeni.”

Tuğba Büyük Üstün'den Şok İtiraf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özerk - Şok

Tuğba Özerk - Şok

Yanına bırakmayacağım inan senden öcümü alacağım sadece birazcık daha zaman bende seni çıra gibi yakacağim hiç boşa kaçacak delik arama nereye gidersen bulurum ben bana yeterim meraklanma kendimi kendim korurum kaderi bıraksam uzun sürer bu hesap o kadar sabrım yok senin de kalbini acil vurmalı kor ateşden bir ok 2x şok geçireceksin bu kadarını benden umadıgın için çok üzüleçeksin beni...
  2. Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Keremcem'den şok itiraf

Keremcem'den şok itiraf

Keremcem bayan hayranlarını hayrete düşürecek bir itirafta bulundu. Peşinde binlerce genç kızı koşturan, gittiği her yerde hayranlarının ilgisinden bunalan genç popçu Keremcem, Elele dergisine aldatıldığını itiraf etti. Keremcem " Evet, ben de aldatıldım. Ama sonradan öğrendim ki bu benden değil, ondan kaynaklanıyormuş. Çünkü o öyle biriymiş, ben çok yanlış tanımışım. Aldatıldığımı...
  4. DTP'li Ayna'dan şok itiraf

DTP'li Ayna'dan şok itiraf

DTP Genel Başkan yardımcısı Emine Ayna, kendilerinin terörist olarak görülmesini onur olarak nitelendirdi. Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkan Yardımcısı Emine Ayna, 29 Marttaki yerel seçimler için uzun süredir yolda olduklarını belirterek, ''Üç koldan Türkiye'yi geziyoruz'' dedi. Ayna, partisinin Adıyaman'da düzenlediği mitingde yaptığı yaptığı konuşmada, seçim çalışmaları...
  5. Ebru Şallı'dan şok itiraf!

Ebru Şallı'dan şok itiraf!

ebru şallı, itiraf, yemek kitabı, yeni kitabı, haberleri, Güzelliği ve yaptığı her işle beğeni kazanan Ebru Şallı şok bir itirafta bulundu Melek'ler. Yeni yemek kitabını piyasaya süren eski manken Ebru Şallı ilginç bir itirafta bulundu Plates DVD'lerinden sonra Ebru'nun Mutfağından isimli yemek kitabını Salı günü çıkartacak olan Ebru Şallı, “Yemek kitabım çıkıyor. Bugün'ün haberine...

Sayfayı Paylaş