gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tuğba Büyüküstün Saçlarını Kısacık Kestirdi

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tuğba Büyüküstün yıllardır uzun saçlı hali ile biliniyordu. Aslın da bayanlar uzun yıllar kullandıkları upuzun saçlarına birdenbire kıyamazlar ama ekranların sevilen sanatçısı Tuğba Büyüküstün büyük bir cesaret örneği göstererek uzun saçlarını kısacık kestirip yepyeni bir imaja sahip oldu. Görenleri ve hayranlarını da oldukça şaşırtan Tuğba Büyüküstün7ün kısa saçli halini sizler için paylaşıyorum. 0.jpg 5f387ce5-fee6-46d1-90c1-4770eca022d5.jpg 6_hd1.png fft16_mf5954332.Jpeg gra6_16_08-15.jpg kisa-sacli-tuba-buyukustun-un-yeni-fotografi-soke-etti-5954375.Jpeg tuba.jpg tuba-buyukustun039den-yeni-imaji-hakkinda-sok-aciklama-quotboyle-daha-da-guzelimquot.jpg Tuba-Büyüküstün.jpg

Tuğba Büyüküstün Saçlarını Kısacık Kestirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Büyüküstün...

Tuğba Büyüküstün...

tuba büyüküstün makyajsız hali tuba büyüküstün kıyafetleri makyajsız
  2. Tuğba Büyüküstün  avatarları

Tuğba Büyüküstün avatarları

tuğba ismi avatarları tuba büyüküstün avatarları tuba isimli avatarlar tuğba büyüküstün 2008
  3. Tuğba Büyüküstün Hamile mi?

Tuğba Büyüküstün Hamile mi?

tuğba büyüküstün hamilemi tuğba büyüküstün hamile mi tuba buyukustun hamılemı tuba hamılemı tugba buyukustun tuğba büyüküstün, hamile mi, bebek mi bekliyor, onur saylaktan hamile, resimleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Başarılı oyuncularımızdan Tuğba Büyüküstün'ün hamile olduğu iddia edildi! Ünlülerin hızına şaşırıyorum bazen melekler! EVLENECEKLERİ...
  4. Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerlinin saçları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle yıldızı parlayan ve ünlenen Meryem Uzerli, Almanya'ya gidip doğum yaptıktan sonra imajını değiştirdi. Dizide ynadığı dönmede kızıl saç modasıyla ortalığı kasıp kavuran Uzerli şimdi de saçlarını kısacık kestirdi. Sevilen oyuncu Meryem Uzerli sosyal...

Sayfayı Paylaş