gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tuğba ekinci demet akalın'a fena yüklendi..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

tuğba ekinci resmi web sitesi Nedir bu ünlülerin kamuflaj merakı anlamıyorum...Neyse konumuza geçelim [​IMG]

'ASKERDEN İZİN AL, ÖYLE GİY'

Konserlerine askeri elbiseyle çıkmayı alışkanlık haline getiren Tuğba Ekinci, geçenlerde asker desenli şort giyen Demet Akalın’ı ikaz etti.

Tuğba, “Ben çok fazla askerle, paşalarla yan yana geldim. Kendilerine bu tarz bir kıyafetle sahneye çıkıp çıkamayacağımı sordum. Onlar onay verdiği için de giydim. Üstelik o kıyafetleri hediye ettiler. Demet de onlardan hediye olmadıkça bu tarz kıyafetler giymesin. Bu bir nasihattır” dedi.

Son düzenleme: 16 Eylül 2008
Tuğba ekinci demet akalın'a fena yüklendi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, dün gece Kuum otel’deki Ajda Pekkan konserinde yaşanan hadise hakkında bilgi verdi. Ekinci yaşanan olayların kendisiyle alakasının olmadığını belirterek Fatma Fatoş Güner adlı bayanın sahneyi göremediği bahanesiyle saçından çektiğini ve olayların büyüdüğünü söyledi. Kendisine sataşan bayanın geçmişte de bu tip hareketleri olduğunu söyleyen Tuğba Ekinci, Güner'in...
  2. Demet Akalın'a piyango vurdu

Demet Akalın'a piyango vurdu

Aloo e evet ben stella, ya demetim ağşama parti veriyoruz pariste de. Çoktandır yeni aşkların ikinci aşkın, vsvs yoğunsun, ya biliyooormusun benide terk etti mike. Gelde bi efkar dağıtalım ya gel bi iki patlat kopalım şekerim :D:D Belki böyle bir cümle kurmadı Stella ama partiye davet etti demeti :D:D DÜNYACA ÜNLÜ MODACI STELLA MCCARTNEY, LONDRA'DAKİ PARTİSİNE DEMET AKALIN'I ÇAĞIRDI. Emir...
  3. Demet akalın'a protesto

Demet akalın'a protesto

demet akalın AÇIKÇASI İZLEYENLERE YAKISMAYAN DAVRANIŞLAR BİR SANATCIYI ARGO SEKİLDE PROTESTO ETMEK... Shantel Club adlı gece kulübünde sahneye 02.30'da bir saat geç çıkan pop müziğin popüler ismi Demet Akalın, Antalyalı hayranları tarafından "Yuh" sesleriyle protesto edildi. Programına 01.30'da başlaması beklenen sanatçı, 1 saat boyunca hayranlarını bekletti....
  4. Demet Akalın'a Nazar Değdi

Demet Akalın'a Nazar Değdi

demet akalın nazar Yeni aşklarıyla gündemde olan Demet Akalın'ın sahnede nazar değdi... Antalya'da bayram programı yapan ünlülerden Demet Akalın, sahne aldığı Aura isimli gece kulübünde talihsiz bir kaza yaşadı. Antalya'da bayram programı yapan ünlülerden Demet Akalın, sahne aldığı Aura isimli gece kulübünde talihsiz bir kaza yaşadı. Demet Akalın, sahne şovu sırasında kendisine eşlik...
  5. Demet Akalın'a Küfür Şoku!

Demet Akalın'a Küfür Şoku!

Bu sayfa; Demet Akalın'a Küfür Şoku haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Demet Akalın bir bayan takipçisine dava açtı. Sebebi ise takipçi bayanın twetterdan Akalın'a ettiği küfür.. Türk Pop müziğin önde gelen şarkıcılarından Demet Akalın, Twitter'da beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Kendisine Twitter üzerinden küfreden genç kız Demet Akalın'ı...

Sayfayı Paylaş