gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözü istiyorum sizden

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözü için yazıyorum size lütfen biliyorsanız Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkısının sözlerini bana da yazın arkadaşlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözü istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam kızlar Kenan Doğulu hayranıyım adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum ve Kenan Doğulu Rica Şarkısına da bitiyorum bu yüzden sizden Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
  2. Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkısı Sözü Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçen sene Altın Kelebek Ödüllerinde bir sahne şovu (!) yaparak uzun süre kendinden söz ettiren Tuğba Ekinci Dert Olsun şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Ben seni sevdim sanki ilk kez gibi Bu ömrü yoluna serdim Sen gözler fel fecir gezerken Ben akşamı sabah ettim Diyosun ki aklım karıştı Geçici...
  3. Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar sizden mümkünse Yalın Kalpten Dudağa Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum ve iyi akşamlar diyorum :)
  4. Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar bana aranızda Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazacak bir arkadaşım var mı acaba? lütfen Mutlu ol şarkısını bieln varsa bana sözlerini yazsın.
  5. Yalın Nasıl Olacak Şarkı Sözü istiyorum sizden

Yalın Nasıl Olacak Şarkı Sözü istiyorum sizden

Arkadaşlar Yalın sever misiniz bilmiyorum ama Yalın'ın yeni albümünü dinleyince eminim çok seveceksiniz ve ayrıca sizlerden mümkünse Yalın Nasıl Olacak Şarkı Sözü istiyorum.

Sayfayı Paylaş