gebe
  1. minikeller

minikeller Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

Konu, 'Magazin' kısmında minikeller tarafından paylaşıldı.

[h=2]TV8 ekranlarında yayınlanan Disko Kralı programına konuk olan Tuba Ekinci programın sonlarına doğru canlı yayını terk etti. [​IMG]
    Katıldığı program ve organizasyonlarda adından söz ettirebilmek için sivri çıkışlar yapan Tuğba Ekinci, Okan Bayülgen’i kullanmayı da ihmal etmedi. Programın başından itibaren sürekli diğer konuklarla laf dalaşına giren Ekinci, programın kapanış şarkısını yapmak istedi. Ancak Okan Bayülgen’in Hepsi grubunu tercih etmesi stüdyoda kısa süreli gerginlik yarattı
    [/h][​IMG]

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bu kadın çatlak yaa magazinlik olsunda nasıl olursa olsunn her anı olayy

3. minikeller

minikeller Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben çakmaları sevemiyorum yaa hülya avşar varken dimi:))

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bu kızı her gördüğümde beynim firar ediyor bünyeye zarar.

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bööööğğğğ yani nefret ediyorum bu kadından sinir bozucu :dark

Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, dün gece Kuum otel’deki Ajda Pekkan konserinde yaşanan hadise hakkında bilgi verdi. Ekinci yaşanan olayların kendisiyle alakasının olmadığını belirterek Fatma Fatoş Güner adlı bayanın sahneyi göremediği bahanesiyle saçından çektiğini ve olayların büyüdüğünü söyledi. Kendisine sataşan bayanın geçmişte de bu tip hareketleri olduğunu söyleyen Tuğba Ekinci, Güner'in...
  2. Tuğba ekinci demet akalın'a fena yüklendi..

Tuğba ekinci demet akalın'a fena yüklendi..

tuğba ekinci resmi web sitesi Nedir bu ünlülerin kamuflaj merakı anlamıyorum...Neyse konumuza geçelim 'ASKERDEN İZİN AL, ÖYLE GİY' Konserlerine askeri elbiseyle çıkmayı alışkanlık haline getiren Tuğba Ekinci, geçenlerde asker desenli şort giyen Demet Akalın’ı ikaz etti. Tuğba, “Ben çok fazla askerle, paşalarla yan yana geldim. Kendilerine bu tarz bir kıyafetle sahneye çıkıp...
  3. Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti.. Ünlüler reyting için ne yapacağını şaşırdı. Mahmut Tuncer de canlı yayında cepten konuştu. Türkücü "benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" deyip stüdyoyu terketti. Rezaletin zirve yaptığı anlar, Star'da Arım Balım Peteğim programında yaşandı. Sabah'ın tv eleştirmeni Yüksel Aytuğ, komediyi köşesinde...
  4. Metin Aksu Resimleri Tuğba Ekincinin sevgilisi

Metin Aksu Resimleri Tuğba Ekincinin sevgilisi

Metin Aksu Fotoları Metin Aksu Fotoğrafları Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sevgilisi Metin Aksu resimleri görsellerini bu sayfamızda siz Melek'lerimize ve misafirlerimize sunuyoruz. Metin Aksu kimdir bilmiyorum şuan ama bildiğim şey şarkıcı Tuğba Ekinci sevgilisi olduğudur:) Bunuda tabi ki magazin haberlerinden öğrendim. İşte Melek'ler, Metin Aksu fotoğrafları sizleri bekler:)
  5. Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti!

Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti!

şems arslan, güzellik uzmanı şems arslan, şems arslan hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Hayata DAkunmak Lazım adlı programa çıkan Güzellik Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan stüdyoyu terk etti. Ebru Akel ve Prof.Dr.Osman Müftüoğlu'nun sunduğu programda Müftüoğlu ile tartışan Arslan bir anda yayını terk etti. İşte tartışmanın sebebi... Ebru Akel ile Prof Dr. Osman Müftüoğlu'nun...

Sayfayı Paylaş