gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Tugba Ekinci "Yanma Demezler" 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Önceki yıllarda yaptığı müziklerin sözleri ve özel hayatıyla kendinden sürekli söz ettirmeyi başaran Tugba Ekinci yepyeni bir albümle tekrar müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu sizlere bu yeni albümün tanıtım bilgilerine geçiyorum [​IMG] [​IMG]

1. Yanma Demezler
    Söz & Müzik: Nazan Öncel
    2. Yanma Demezler ( Club Version )
    Söz & Müzik: Nazan Öncel
    3. Yalan Mı
    Söz & Müzik: Ayşe Tufan
    4. Yalan Mı ( Club Version )
    Söz & Müzik: Ayşe Tufan
    5. Seni Seveceğim
    Söz & Müzik: Osman Kasap

Tugba Ekinci "Yanma Demezler" 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekinci

Ekinci

Rüyada görülen ekinci, iyi amel isleyen bir kimsedir. Eger ektigi sey, bitmis ve yesermis ise, rüyayi gören kimse kötü is sahibi ise tevbe eder. Rüyada ekinci görmek, ucuzluk ve bolluktur
  2. tugba ekinciden gözdagi

tugba ekinciden gözdagi

Tuba Ekinci'den gözdağı Magazin dünyası hanımağasını buldu. Tuğba Ekinci Ortaköy'de görüntülenince tuhaf bileklikleriyle şoıv yaptı. Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci Ortaköy'de arkadaşıyla bir kafeteryada görüntülendi. Bir anda muhabirleri karşısında gören ve çok şaşıran Ekinci gecenin saat 1'inde güneş gözlüklerini taktı. Bu davranışına kimse anlam veremezken, şarkıcı kolundaki bilekliği...
  3. Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Tuğba Ekinci canını zor kurtardı

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, dün gece Kuum otel’deki Ajda Pekkan konserinde yaşanan hadise hakkında bilgi verdi. Ekinci yaşanan olayların kendisiyle alakasının olmadığını belirterek Fatma Fatoş Güner adlı bayanın sahneyi göremediği bahanesiyle saçından çektiğini ve olayların büyüdüğünü söyledi. Kendisine sataşan bayanın geçmişte de bu tip hareketleri olduğunu söyleyen Tuğba Ekinci, Güner'in...
  4. tugba-venn grup 2010 yaz tesettur ve spor modellerı

tugba-venn grup 2010 yaz tesettur ve spor modellerı

tuğba pardesü modelleri 2010 spor pardesü modelleri 2010 tuğba venn giyim tugba venn giyim elbise ekstil, moda ve bayan birbirinden ayrılmaz kavramlar. Tuğba & Venn markasıyla, şık tesettür bayan giyim konusunda marka olmanın gururunu taşımakta. En yeni bayan elbise modelleri, tesettürlü giyisiler, kapalı nişanlık modelleri, şifon elbiseler Tuğba & Venn'in her sezon kreasyonunda...
  5. Tuba Ekinci, Tolga Karel ilişkisi

Tuba Ekinci, Tolga Karel ilişkisi

tuba ekinci, tuba ekinci tolga karel, tolga karel, tolga karel haberleri, tuba ekıncı, tuğba ekinci Ünlü popçu Tuba Ekinci, Tolga Karel'in annesiymiş miş miş miş Melek'ler:D:D Ünlüler dünyasında olay adam olarak bilinen Tolga Karel, Tuba Ekinci ile yakalnınca kameralara "annemle beni iyi çekin" demiş. Doğrusunu söylemek gerekirse anneside pek bir hoş hatunmuş vesselam :D:D...

Sayfayı Paylaş