gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuğba Ekinci'nin arabası çalındı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tuba ekinci tuba ekinci resimleri tuğba ekinci, arabası, arabası çalındı, haberleri

Sivri dilli ve güzel şarkıcı Tuğba Ekinci'nin "benim değil" diye inkar ettiği arabası çalındı. Neden arabasını inkar etti bilmiyorum ama çalınmasına üzüldüm doğrusu :D:D "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" lafını da hatırladım demeyide unutmuyorum :D:D:D:D

Geçmiş olsun diyor ve size o haberi sunuyoruz Melek'ler!

'Benim değil' dediği arabası çalındı

“O şimdi asker” şarkısıyla tanınan Tuğba Ekinci'nin evinin önünden, başkasının adına kayıtlı olan yeşil renkli Jaguar marka aracı çalındı

Önceki akşam saatlerin de aracını evinin önüne park eden şarkıcı, sabah dışarıya çıktığında aracı bulamadı.

Durumu polise bildiren Ekinci’nin ihbarı üzerine yapılan araştırmalarda, polis aracın izine rastlayamadı. Çalınan Jaguar, 21 Mayıs 2010’da Beşiktaş’ta bir kazaya karışmış ancak sürücüsü kaçmıştı.

Görgü tanıkları, aracı Tuğba Ekinci’nin kullandığını söylerken, ünlü şarkıcı “Benim böyle bir otomobilim yok ki. Niye kaza yapayım?” demişti. Ancak ertesi gün Ekinci, aracın sahibinin verdiği vekaletname ile Jaguar’ı teslim almıştı. (Habertürk)

Tuğba Ekinci'nin arabası çalındı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalı

Çalı

Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder.İnsanın işine karışan, her hareketini, sözünü eleştiren kötü niyetli kişi olarak yorumlanır.Rüyada çali görmek, kolay elde edilen rizka isarettir. Rüyada çali gören kimsenin, güzel çocugu olur. Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder
  2. Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Çal Çal Çal Evimizde şenlik var Yığılıplar konağlar Açılıptır söfreler Düzülüptür föhreler Gelin gelir bugün bize Çal çal çal Tar keman bir hava çal Çal çal çal Bir oynak şen hava çal Çal çal çal Oynasın kaynanalar Çal çal çal Koy oğlan kız oynasın Çal çal çal Bütün meclis oynasın Bezeniptir otağlar Yanır elvan çırağlar Kucaklarda gül çiçek Ne etirli ne göyçek Gelin...
  3. Gelin arabası

Gelin arabası

düğün arabaları gelin arabası süsleme düğün arabası gelin yazıları 2011 Düğünü bütünleştiren şık bir detaydır gelin arabası. Tıpkı, gelinlik ve damatlık gibi, düğünün yapılacağı mekan gibi ve düğün davetiyeleri gibi, gelin arabasıda özenle seçilmelidir. Çünkü bu saydığımız detaylarda da olduğu gibi gelin arabası da kişiliğinizi yansıtır... Sevgili Melek'ler; gelin arabası seçimi hakkında...
  4. Tuğba Ekinci'nin Canlı Performansı Twitterı Yıktı Geçirdi!

Tuğba Ekinci'nin Canlı Performansı Twitterı Yıktı Geçirdi!

tuğba ekinci, tuğba ekinci haberleri, tuğba ekinci bülent ersoy show Sevgili melekler, müzik dünyasında ne yazıkki sesi olan olmayan, biraz görüntü varsa sahneye fırlayor, albüm yapıyor. Günümüz müzik teknolojisi de buna müsait. Çıplak sesle dinlemeye dayanamayacağınız pek çok ses bilgisayar ortamında adama dönüyor, dinlenecek kıvama geliyor. Bu tekniği kullanan görüntü var ses yok...
  5. Tuğba Ekinci'nin "Delikanlım" Performansına Yıldız Tilbe'den Destek!

Tuğba Ekinci'nin "Delikanlım" Performansına Yıldız Tilbe'den Destek!

tuğba ekinci, tuğba ekinci delikanlım, yıldız tilbe Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde bir tv programında Yıldız Tilbe'nin "Delikanlım" şarkısını yorumlayan ve bu performansıyla eleştiri yağmuruna tutulan Tuğba Ekinci'ye Yıldız Tilbe'den destek geldi. Doğrusu bu haberi ilk okuyunca şaka zannettim ama ciddi görünüyor :D:D İşte detaylar... Delikanlım performansıyla,...

Sayfayı Paylaş