gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tuğba Ekinci'nin "Delikanlım" Performansına Yıldız Tilbe'den Destek!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tuğba ekinci, tuğba ekinci delikanlım, yıldız tilbe

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde bir tv programında Yıldız Tilbe'nin "Delikanlım" şarkısını yorumlayan ve bu performansıyla eleştiri yağmuruna tutulan Tuğba Ekinci'ye Yıldız Tilbe'den destek geldi. Doğrusu bu haberi ilk okuyunca şaka zannettim ama ciddi görünüyor :D:D İşte detaylar...

yıldız-tuğba.jpg

TUĞBA EKİNCİ'NİN DELİKANLIM PERFORMANSI İÇİN TIKLAYIN....

MaWiM bunu beğendi.
  2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Beyenmiş mi:D şaka gibi :D

TİTAN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ama kötü bir şaka:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eeee para herşeyden tatlı :D:D

*EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ahhh ahhh itin önüne atsan yemez onsuz da olmaz şu parayı icat edenin:D:D:D

TİTAN ve *EYLÜLMEHMETUTKU* bunu beğendi.
Tuğba Ekinci'nin "Delikanlım" Performansına Yıldız Tilbe'den Destek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Delikanlım

Yıldız Tilbe - Delikanlım

Açılır sonsuz kere yoluna güllerim Koparıp atsan da solmaz gönlüm nafile Yokluğun soğuk tenine susadı tenim Üşüdüm yorgan misali seril üstüme Geceler boyu sevişmelerimiz bitmesin Gölgesi düşsün saçlarına aşk ateşimin Sakınıp sakla güneşim ol al ısıt beni Yüzünün sıcak kokusu kalsın ellerimde Kalbim duraksız haykırışlarda Ne yapsan ayrılamam senden asla Hafife alma, aşk vurur insana Bu kadar...
  2. Yıldız tilbe'den olay yaratacak açıklama

Yıldız tilbe'den olay yaratacak açıklama

TATLISES'İN 'PEZ...NKLER' DİYE SÖZ ETTİĞİ KİŞİLERİ CANLI YAYINDA AÇIKLADI: MAHSUN KIRMIZIGÜL, HİLMİ TOPALOĞLU, BURHAN AYDEMİR Yıldız Tilbe Can Dündar'ın NTV'de sunduğu Canlı Gaste programına telefonla bağlandı. Tilbe, Tatlıses ile canlı yayında yaşadığı kavga sonrası tehdit telefonları aldığını söyledi. Tilbe, İbrahim Tatlıses'in p..nkler diye söz ettiği kişilerin de Mahsun Kırmızıgül,...
  3. Tuğba Ekinci'nin arabası çalındı!

Tuğba Ekinci'nin arabası çalındı!

tuba ekinci tuba ekinci resimleri tuğba ekinci, arabası, arabası çalındı, haberleri Sivri dilli ve güzel şarkıcı Tuğba Ekinci'nin "benim değil" diye inkar ettiği arabası çalındı. Neden arabasını inkar etti bilmiyorum ama çalınmasına üzüldüm doğrusu :D:D "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" lafını da hatırladım demeyide unutmuyorum :D:D:D:D Geçmiş olsun diyor ve size o...
  4. Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe'den Aşkımı Sakla Şarkısının Sözleri

Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri Başarılı şarkıcı ve söz yazarı Yıldız Tilbe 'den harika bir şarkı daha melekler :) Bu sayfamızda Yıldız Tilbe Aşkımı Sakla Sözleri ile karşınızdayız ..:) Nefesinin uzağında, feleğin kör tuzağında Görmediğim yar bana merakta Buraları boş gönül diyor koş Zaman geçmeden ooooo İçerde...
  5. Tuğba Ekinci'nin Canlı Performansı Twitterı Yıktı Geçirdi!

Tuğba Ekinci'nin Canlı Performansı Twitterı Yıktı Geçirdi!

tuğba ekinci, tuğba ekinci haberleri, tuğba ekinci bülent ersoy show Sevgili melekler, müzik dünyasında ne yazıkki sesi olan olmayan, biraz görüntü varsa sahneye fırlayor, albüm yapıyor. Günümüz müzik teknolojisi de buna müsait. Çıplak sesle dinlemeye dayanamayacağınız pek çok ses bilgisayar ortamında adama dönüyor, dinlenecek kıvama geliyor. Bu tekniği kullanan görüntü var ses yok...

Sayfayı Paylaş