gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tugba Özay agliyarak girdi, gülerek cikti...

Konu, 'Magazin' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ''RULET OPERASYONU'' SORUŞTURMASI ÇERÇEVESİNDE 167 GÜNDÜR TUTUKLU BULUNAN VE TAHLİYESİ KARARLAŞTIRILAN TUĞBA ÖZAY, CEZAEVİNDEN ÇIKTI.
    SAAT 18.00 SIRALARINDA ÇIKAN ÖZAY, GAZETECİLERİN DUYGULARINI SORMASI ÜZERİNE, ''YAŞASIN ÖZGÜRLÜK. ÇOK MUTLUYUM'' DEDİ

SORUŞTURMA ÇERÇEVESİNDE 10 AĞUSTOS 2007'DE TUTUKLANAN VE 167 GÜNDÜR CEZAEVİNDE BULUNAN ÖZAY'IN, TAHLİYE KARARINI DUYUNCA KISA BİR SÜRE BAYGINLIK GEÇİRDİĞİ ÖĞRENİLDİ.
    TUĞBA ÖZAY, 167 GÜN SONRA GELEN ÖZGÜRLÜK İLE ÇOK KEYİFLİYDİ...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tugba Özay agliyarak girdi, gülerek cikti...
    valla bilmiyordum ya simdi senden duydum sevindim ya,,haberlerdede cikmadi izlemedim,iyi oldu bu ona bir ders oldu arik kiminle is yapacagini kimnle sevgili olacagini daha iyi bilir

3. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tugba Özay agliyarak girdi, gülerek cikti...

Bu tur seyler bencede insanlar icin ders,yaptiklari hatalarin bazen böyle büyük bedeller ödeyerek yasamalarida aci

Tugba Özay agliyarak girdi, gülerek cikti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özay GÖNLÜM

Özay GÖNLÜM

özay gönlüm ninenin mektubu sözleri özay gönlüm resimleri denizli özel hastanesi hastanesi çözde al mustafa ali sözleri "Ben öyle duyuyom, o gocuman memleketlerde cicili bicili, boyalı moyalı, şıngırdak fıngırdak, kirpikleri takma, saçları sokma, onlan bunlan düşüp kalkma, gözleri elde, etekleri...
  2. Cildinizde Mantarmi cikti...

Cildinizde Mantarmi cikti...

kabartılı kaşıntı parmak aralarında kızarıklık kollarda kızarıklık pişik kaşıntı Tıpkı küf mantarları gibi ,vücut mantarları da nemli, havasız ve temiz olmayan ortamları severler. Bu tür yerlerde gelişip üreyebilirler. Ama bu üreme, hızlı ve yayılıcıdır. Özellikle pişik ve tahriş olmuş bölgeleri severler. Çok azimkardırlar bir başladı mı hızlı bir şekilde vücuda yayılmak için ellerinde geleni...
  3. tugba ekinciden gözdagi

tugba ekinciden gözdagi

Tuba Ekinci'den gözdağı Magazin dünyası hanımağasını buldu. Tuğba Ekinci Ortaköy'de görüntülenince tuhaf bileklikleriyle şoıv yaptı. Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci Ortaköy'de arkadaşıyla bir kafeteryada görüntülendi. Bir anda muhabirleri karşısında gören ve çok şaşıran Ekinci gecenin saat 1'inde güneş gözlüklerini taktı. Bu davranışına kimse anlam veremezken, şarkıcı kolundaki bilekliği...
  4. sorusturmanin civisi cikti

sorusturmanin civisi cikti

Sabih Kanadoğlu soruşturmaya siyaset karıştığını iddia etti. İddianameden haberler veren medyaya da yüklendi. Eski Yargıtay Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, iddianamenin belirli bir medyanın yönlendirmesiyle çivisinin çıktığını iddia etti. Komutanların yargılanmasına askeri mahkemenin bakması gerektiğini ileri sürdü. Kanadoğlu, CNN Türk'te yayınlanan Ankara Kulisi'ne konuk oldu. Gazeteci Fikret...
  5. Bir yola ciktim gidiyorum

Bir yola ciktim gidiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş