gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tuğba Özay Rahim Kisti Aldırmış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

rahimde kist rahimde kis kist ameliyatı rahim kisti rahimdeki kis [​IMG] TUĞBA ÖZAY, ADINI SIR GİBİ SAKLADIĞI İTALYAN SEVGİLİSİNİ ZİYARET İÇİN GİTTİĞİ MİLANO'DA HASTANELİK OLDU.

Tuğba Özay, İtalya'da ameliyat masasına yattı. Sevgilisinin yanına gidişinden bir gün sonra karnına şiddetli bir sancı giren manken, ağrı geçmeyince hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkikler sonucunda rahim bölgesinde kist tespit edilen ve acilen ameliyata alınan Özay'ın fallop tüplerinden biri alındı. Ameliyatın ardından odasına alınan Özay'ı sevgilisi bir an olsun yalnız bırakmıyor.
    Anne olmama engel değil

Apandist şüphesiyle gittiği hastanede hiç beklemediği bir tanı konulan Tuğba Özay, yaşadığı olaydan dolayı şaşkın... Beş gündür hastanede olan manken, 'Şu an sağlık durumum iyi. 10 gün içinde Türkiye'ye döneceğim' dedi. Özay, ameliyatın ilerde çocuk sahibi olmasını engelleyip engellemeyeceğine dair soruya ise şu yanıtı verdi: 'Doktorlarımla konuştum. Tek tüple de hamile kalmam mümkünmüş. Yani bu ameliyat anne olmama engel değil.'

HÜRRİYET

Tuğba Özay Rahim Kisti Aldırmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özay evleniyor

Tuğba Özay evleniyor

İTALYAN İŞADAMIYLA SÜRPRİZ NİŞAN Tuğba Özay'ın herkesten saklamaya çalıştığı nişanlısı hakkında 'Çok mutluyum. Hayatımda kötü giden günlerden sonra rüya gibi bir hayat yaşıyorum' dediği söyleniyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen 'Rulet Operasyonu' kapsamında tutuklanıp, Paşakapısı Cezaevi'nde 167 gün kalan manken Tuğba Özay, özel hayatında 'heyecan verici' bir süreç yaşıyor. AİLE...
  2. Tuğba özay geri dönüyor!

Tuğba özay geri dönüyor!

TUĞBA ÖZAY GERİ DÖNÜYOR! İTALYA’DA SEVGİLİSİNİN YANINDA TATİLDE İKEN GEÇİRDİĞİ RAHATSIZLIK NEDENİYLE AMELİYATA ALINAN VE ARDINDAN TEDAVİSİNE PARİS’TEKİ KUZENİNİN YANINDA DEVAM EDEN MANKEN TUĞBA ÖZAY, TÜRKİYE’YE DÖNÜYOR. Anne ve babasının 32’nci evlilik yıldönümü için Antalya’da sürpriz bir parti organize eden Özay’ın, ayrıca Yunan adalarında baş başa kalacakları bir tatil programı yaptığı da...
  3. Tuğba Özay Evleniyor

Tuğba Özay Evleniyor

'HERKES SUSSUN BEN EVLENİYORUM!' TUĞBA ÖZAY, CEZAEVİNE GİRMESİNE NEDEN OLAN ESKİ SEVGİLİSİ AKIN BÜYÜKOĞLU'NA DÖNDÜĞÜ HABERLERİNE İSYAN ETTİ. Bu iddianın Takvim gazetesinde yer alması üzerine sessizliğini bozan Özay, İtalyan sevgilisi ile Milano'da çektirdiği fotoğrafları göstererek, 'Kimse yeni ilişkimin büyüsünü bozmaya çalışmasın. Ben önümüzdeki yıl evleniyorum' dedi. Kendisinden ayrılmayı...
  4. Tuğba Özay yine gündemde...

Tuğba Özay yine gündemde...

evet gün geçmiyorki manken Tuğba Özay basından uzak kalsın... tecavüz sahnesi ile dikkatleri üstüne çeken Özay paramı vermediler dedi.. 'TECAVÜZ ETTİLER PARAMI VERMEDİLER! MANKEN TUĞBA ÖZAY, GANİ ŞAVATA'NIN YÖNETTİĞİ, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNELRDE VİZYONA GİRECEK 'SADDAM'IN ASKERLİERİ' FİLMİNDE OYNAMAK İÇİN 25 BİN TL'YE ANLAŞMIŞTI... Manken Tuğba ÖZay, Gani Şavata'nın yönettiği, önümüzdeki günelrde...
  5. Tuğba Özay - Armoni 2010

Tuğba Özay - Armoni 2010

Mankenlikten şarkıcılığa transfer olan son isim Tuğba Özay'da Armoni adını verdiği albümünü piyasaya çıkardı... Albümdeki çoğu şarkı sözleri Tuğba Özay'a ait kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Kırıldı Kadehler Söz: İlhan Özay Beste: İlkay Toktaş Yargısız İnfaz Söz: Tuğba Özay Beste: Saffet Ulcay, Göksel Sönmezocak Yüreğim Buruk Bugün Söz: Tuğba Özay Beste: Saffet...

Sayfayı Paylaş