gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] TUĞBA ÖZAY CEZAEVİNDE YAZDIĞI ŞARKI ŞARKI SÖZLERİNDEN BİRİNİ ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN’A HEDİYE ETTİ.

’Hey Gidi Günler’ isimli şarkı sözleri için beste hazırlıkları sürerken, Can parçayı bu albümüne yetiştirmek istiyor. Ocak’ta stüdyoya giren ünlü şarkıcı, Sezen Aksu’dan iki, Tarkan, Şehrazat, Serdar Ortaç, Rafet El Roman ve Gülşen’den birer beste aldı. Özay, hayranı olduğu Sibel Can’a şarkısını hiçbir ücret almadan verdi.

İşte o şarkı:
    Hey gidi günler
    Hey gidi dünler
    Hey gidi düşler
    Gönlüme düşenler
    Beni benden edenler
    Ruhumu çürütenler
    Sevmeyi bilmeyenler
    Aşka ihanet ettiler

Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba özay geri dönüyor!

Tuğba özay geri dönüyor!

TUĞBA ÖZAY GERİ DÖNÜYOR! İTALYA’DA SEVGİLİSİNİN YANINDA TATİLDE İKEN GEÇİRDİĞİ RAHATSIZLIK NEDENİYLE AMELİYATA ALINAN VE ARDINDAN TEDAVİSİNE PARİS’TEKİ KUZENİNİN YANINDA DEVAM EDEN MANKEN TUĞBA ÖZAY, TÜRKİYE’YE DÖNÜYOR. Anne ve babasının 32’nci evlilik yıldönümü için Antalya’da sürpriz bir parti organize eden Özay’ın, ayrıca Yunan adalarında baş başa kalacakları bir tatil programı yaptığı da...
  2. Pilates sibel can'a yakışır

Pilates sibel can'a yakışır

tuğba özay plates EBRU'DAN PİLATES TAVSİYESİ EBRU ŞALLI, PİLATES DVD’SİNİN TANITIMINI SUADA QUENTE’DE YAPTI. “Ebru Şallı ile Pilates” adını taşıyan DVD’de Türk halkının yapısına uygun olan hareketleri gösterdiğini söyleyen Şallı, “Pilates eğitimime güveniyorum. Bu spor vücudu daraltıyor, şekillendirip kaslandırıyor. 5 yaşından 80 yaşına kadar herkes yapabilir” dedi. Ünlü manken gazetecilerin...
  3. Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar sizden Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum ben o şarkıyı çok beğendim aranızda Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözlerini bilenler bir zahmet isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.
  4. Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk Hediye Şarkısı Sözü Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Tuğba Özerk genç va başarılı şarkıcı - bestecilerimizden biri. Biz de bu yazımızda Tuğba Özerk Hediye şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Sana bu son sözüm son kararım Kelimeler tükendi daraldım Sevmeyi unutturmayı başardın İçimde azaldın Bi naza geldin güya utandın Umutsuzluğumu yatıştırdın Gelmiyor...
  5. Sibel Can'a büyük tepki!

Sibel Can'a büyük tepki!

Sanat dünyasının büyük isimlerinden biri olan Sibel Can, kırmızı kalp şeklin de giydiği kürk için büyük tepki aldı. Bu kürkü giyebilmek için tam 7 aydır sıra bekleyen Sibel Can, sonun da beklediği kürke kavuşarak üzerine giydiği kalp şeklinde ki kırmızı kürkle instagram da paylaştığı resimle olay oldu... Açıklamalar da kürkün fiyatı 40 bin olarak belirtilse de bugün izlediğim magazin...

Sayfayı Paylaş