gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tuğba Özay'dan iyi dilekler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kendiside bi dönem uyuştucu ve yeraltı dünyasına adı karıştığı için hapis yatan Özay'dan aynı kaderi yaşayan sanatçı Deniz Seki'ye moral verdi

DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM
    TUĞBA ÖZAY, DENİZ SEKİ'NİN DURUMUNUN HİÇ KOLAY OLMADIĞINI SÖYLEDİ..

'Saddam'ın Askerleri adlı filmde rol aldın. Filmin galası yapıldı ama vizyona giremedi. Neden?' sorusuna Medyatik programında ünlü manken Tuğba Özay, '18 yaş engeline takıldı. Şiddet ve işkence sahneleri sebebiyle bu karar alınmış. Herkes bilir ki sinema seyircisi yoğunlukla 13-30 yaş aralığındadır. Televizyon dizilerinde her türlü vurdu kırdı, silah varken, filmimize bunun olması üzücü. Ben filme yapılmış bir engelleme olduğunu düşünüyorum' diye yanıt verdi.

TUĞBA ÖZAY: DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM

Yüksel Aytuğ'un 'Deniz Seki de şu anda içeride. Bir yıldızı cezaevinde neler bekler?' sorusunu ünlü manken, 'Öncelikle Deniz Seki'ye sabır diliyorum. Orası ayrı bir cumhuriyettir. Orada şan, şöhret, her şey sıfırlanıyor. İnsanı intihara bile sürükleyebilir. Ama Nazım Hikmet'in dediği gibi, 'Düşmana inat, bir gün daha fazla yaşamalısın.' Bizi biz yargılıyoruz. Oysa bunu adli mercilerin yapması gerekir' diye yanıtladı.

TUĞBA ÖZAY: HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİL

'Hapisteyken aldığın en önemli ders neydi?' sorusunu Tuğba Özay, 'Artık, herkesin başına gelebilir diye düşünüyorum. Dost bildiğin insanların gerçek yüzünü görüyorsun. Hiçbir şey eskisi gibi değil. Hayata hep pozitif bakan bir insandım, ama giderek inancımı yitiriyorum' diye yanıtladı.

Tuğba Özay'dan iyi dilekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özay'dan Deniz Seki'ye Cezaevi Tavsiyeleri

Tuğba Özay'dan Deniz Seki'ye Cezaevi Tavsiyeleri

İŞTE 167 GÜN CEZAEVİNDE YATAN TUĞBA ÖZAY'IN DENİZ SEKİ’YE TAVSİYELERİ... Rulet operasyonu kapsamında 167 gün cezaevinde yatan Tuğba Özay, Deniz Seki’nin içinde bulunduğu ruh halini çok iyi anladığını söyleyerek ona tavsiyelerde bulundu. İşte Özay’ın cezaevine giren Deniz Seki’ye tavsiyeleri: Deniz ilk gün kendini sudan çıkmış balık gibi hissetmiştir. Şimdiye kadar hep kameralar...
  2. Tuğba Özay'ın Nihakından İlk Kareler

Tuğba Özay'ın Nihakından İlk Kareler

Allah mesut etsin :) İşte 12 Mayıs'ta İtalyan sevgilisi ile Milano'da evlenen Tuğba Özay'ın nikahından fotoğraflar. Tuğba Özay'ın şahitliğini Paşa Turizm Şirketleri sahibi Mümtaz Tekel yaparken damadın nikah şahitliğini İtalya'nın ünlü iş adamlarından Fabio Sonega üstlendi. Düğünde Özay, Fransız gerçek incilerle işlenen, kırık beyaz bir nikah elbisesi giyerken, damat ise...
  3. Tuğba Özay'ın Sevinç Gözyası

Tuğba Özay'ın Sevinç Gözyası

Savcı, Rulet Operasyonu kapsamında 167 gün hapis yatan Tuğba Özay hakkında “beraat” istedi. Tuğba Özay'ın “çeteye yardım ve tehdide azmettirmek” suçundan tutuksuz yargılandığı Rulet Operasyonu davasında karar aşamasına gelindi. Duruşmada esas hakkındaki görüşünü açıklayan Cumhuriyet Savcısı, örgütün lideri olduğu iddia edilen Yaşar Öz'ün 41 yıldan 111 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını...
  4. Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada

Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada

tuğba özay, kapıyı arala, şarkıs, sözleri, bestesi, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler KAPIYI ARALA Kapıyı Kapama Arala Gece Gelirim Kaç Olursa Usulca Girerim Koynuna Öpücük Kondururum Dudağına Aşk Yakar ikimizi Sonra Gece Dönmez Sabahlara Yangın Yeri Olur Yatağın Tek Gece Değil Bendeki Sevda Aşk Yakar ikimizi Sonra Yeter Ki Yak ışığı Ruhuma Yangın Yeri Olur Yatağın Hadi...

Sayfayı Paylaş