gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tuğba özay, kapıyı arala, şarkıs, sözleri, bestesi, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler

KAPIYI ARALA

Kapıyı Kapama Arala Gece Gelirim Kaç Olursa

Usulca Girerim Koynuna Öpücük Kondururum Dudağına

Aşk Yakar ikimizi Sonra Gece Dönmez Sabahlara

Yangın Yeri Olur Yatağın Tek Gece Değil Bendeki Sevda

Aşk Yakar ikimizi Sonra Yeter Ki Yak ışığı Ruhuma

Yangın Yeri Olur Yatağın Hadi Yanalım Hayat Boyunca

Kapıyı Kapama Arala Bu Gece Gelirim Nasıl Olsa

Usulca Girerim Yanına Çoşar Duygular Sonra

Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özay'dan iyi dilekler

Tuğba Özay'dan iyi dilekler

kendiside bi dönem uyuştucu ve yeraltı dünyasına adı karıştığı için hapis yatan Özay'dan aynı kaderi yaşayan sanatçı Deniz Seki'ye moral verdi DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM TUĞBA ÖZAY, DENİZ SEKİ'NİN DURUMUNUN HİÇ KOLAY OLMADIĞINI SÖYLEDİ.. 'Saddam'ın Askerleri adlı filmde rol aldın. Filmin galası yapıldı ama vizyona giremedi. Neden?' sorusuna Medyatik programında ünlü manken Tuğba...
  2. Tuğba Özay'ın Sevinç Gözyası

Tuğba Özay'ın Sevinç Gözyası

Savcı, Rulet Operasyonu kapsamında 167 gün hapis yatan Tuğba Özay hakkında “beraat” istedi. Tuğba Özay'ın “çeteye yardım ve tehdide azmettirmek” suçundan tutuksuz yargılandığı Rulet Operasyonu davasında karar aşamasına gelindi. Duruşmada esas hakkındaki görüşünü açıklayan Cumhuriyet Savcısı, örgütün lideri olduğu iddia edilen Yaşar Öz'ün 41 yıldan 111 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını...
  3. Tuğba Özay Kapıyı Arala Sözleri

Tuğba Özay Kapıyı Arala Sözleri

Tuğba Özay'ın seslendirdiği kapıyı arala isimli şarkının sözleri lazım arkadaşlarım. Var mı ?
  4. Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk Hediye Şarkısı Sözü Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Tuğba Özerk genç va başarılı şarkıcı - bestecilerimizden biri. Biz de bu yazımızda Tuğba Özerk Hediye şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Sana bu son sözüm son kararım Kelimeler tükendi daraldım Sevmeyi unutturmayı başardın İçimde azaldın Bi naza geldin güya utandın Umutsuzluğumu yatıştırdın Gelmiyor...
  5. Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkısı Sözü Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçen sene Altın Kelebek Ödüllerinde bir sahne şovu (!) yaparak uzun süre kendinden söz ettiren Tuğba Ekinci Dert Olsun şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Ben seni sevdim sanki ilk kez gibi Bu ömrü yoluna serdim Sen gözler fel fecir gezerken Ben akşamı sabah ettim Diyosun ki aklım karıştı Geçici...

Sayfayı Paylaş