gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuğba Özay'ın Sevinç Gözyası

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Savcı, Rulet Operasyonu kapsamında 167 gün hapis yatan Tuğba Özay hakkında “beraat” istedi. Tuğba Özay'ın “çeteye yardım ve tehdide azmettirmek” suçundan tutuksuz yargılandığı Rulet Operasyonu davasında karar aşamasına gelindi. Duruşmada esas hakkındaki görüşünü açıklayan Cumhuriyet Savcısı, örgütün lideri olduğu iddia edilen Yaşar Öz'ün 41 yıldan 111 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.

Savcı, tutuksuz yargılanan Tuğba Özay'ın ise beraatını istedi. Sanıklar Abdullah Genç ve Sinan Öz'ün tahliyesine karar veren mahkeme heyeti duruşmayı erteledi. Savcının kendisi hakkında beraat istediğini avukatından öğrenen Tuğba Özay ise “O anda ağlamaya başladım. Çünkü çok zor günler geçirmiştim. Adaletin er ya da geç yerini bulacağına biliyordum. Ben içeri girerken sevenlerime sabır göstermelerini ve bana inanmalarını söylemiştim. Şimdi çok mutluyum. Bir çok kişi benim için yargısız infazda bulundu. Böyle şeyler herkesin başına gelebilir. Şimdi ben de onlardan bir şekilde özür bekliyorum” dedi. Cezaevinde yattığı 5.5 ayın kısa bir süre olmadığını belirten Tuğba Özay “İçerde zaman çok farkı algılanıyor. 5.5 ay benim için 5.5 yıl gibiydi. Çok zor günler geçirdim. Bazı şeyleri konuşmak için davanın tam olarak sonuçlanmasını bekliyorum” dedi.

Tuğba Özay'ın Sevinç Gözyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözyasimsin..

Gözyasimsin..

gözyasimsin gözyaşımsın gözyaşımsın şiir Zaman ayrılığı vurur Dipsiz bir sevda yokuşunda… Yanımda kal …bırakma yaban sevdalara Düşü olmayan acı sonsuzluğa Geceye inat yokluğunda…bir bedel ki sürgünlerde sensizliğim… Sonu yok..dönüşü yok..bedeli bensizlik olsun ihanetin… Gitme ruhum… Sen yokken hicran düşer bu şehre Gitme sevgim..sen yokken tutsak düşerim bir isyan gecesine.. Ölürüm…sen...
  2. Tuğba Özay'dan Deniz Seki'ye Cezaevi Tavsiyeleri

Tuğba Özay'dan Deniz Seki'ye Cezaevi Tavsiyeleri

İŞTE 167 GÜN CEZAEVİNDE YATAN TUĞBA ÖZAY'IN DENİZ SEKİ’YE TAVSİYELERİ... Rulet operasyonu kapsamında 167 gün cezaevinde yatan Tuğba Özay, Deniz Seki’nin içinde bulunduğu ruh halini çok iyi anladığını söyleyerek ona tavsiyelerde bulundu. İşte Özay’ın cezaevine giren Deniz Seki’ye tavsiyeleri: Deniz ilk gün kendini sudan çıkmış balık gibi hissetmiştir. Şimdiye kadar hep kameralar...
  3. Tuğba Özay'dan iyi dilekler

Tuğba Özay'dan iyi dilekler

kendiside bi dönem uyuştucu ve yeraltı dünyasına adı karıştığı için hapis yatan Özay'dan aynı kaderi yaşayan sanatçı Deniz Seki'ye moral verdi DENİZ SEKİ'YE SABIR DİLİYORUM TUĞBA ÖZAY, DENİZ SEKİ'NİN DURUMUNUN HİÇ KOLAY OLMADIĞINI SÖYLEDİ.. 'Saddam'ın Askerleri adlı filmde rol aldın. Filmin galası yapıldı ama vizyona giremedi. Neden?' sorusuna Medyatik programında ünlü manken Tuğba...
  4. Tuğba Özay'ın Nihakından İlk Kareler

Tuğba Özay'ın Nihakından İlk Kareler

Allah mesut etsin :) İşte 12 Mayıs'ta İtalyan sevgilisi ile Milano'da evlenen Tuğba Özay'ın nikahından fotoğraflar. Tuğba Özay'ın şahitliğini Paşa Turizm Şirketleri sahibi Mümtaz Tekel yaparken damadın nikah şahitliğini İtalya'nın ünlü iş adamlarından Fabio Sonega üstlendi. Düğünde Özay, Fransız gerçek incilerle işlenen, kırık beyaz bir nikah elbisesi giyerken, damat ise...
  5. Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada

Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada

tuğba özay, kapıyı arala, şarkıs, sözleri, bestesi, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler KAPIYI ARALA Kapıyı Kapama Arala Gece Gelirim Kaç Olursa Usulca Girerim Koynuna Öpücük Kondururum Dudağına Aşk Yakar ikimizi Sonra Gece Dönmez Sabahlara Yangın Yeri Olur Yatağın Tek Gece Değil Bendeki Sevda Aşk Yakar ikimizi Sonra Yeter Ki Yak ışığı Ruhuma Yangın Yeri Olur Yatağın Hadi...

Sayfayı Paylaş