gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Tuğba Özerk - Aşkın Her Hali 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tuğba özerk aşkın her hali tuğba özerk estetiksiz hali Tuğba Özerk yeni albümüyle müzik marketlerinde yerini alan sanatçılardan.Yaza damgasını vuracak eserler var içerisinde yorumu ve sesi için zaten fazla söze gerek yok .Kendini kanıtlamış sanatçılardan biri olarak görüyorum ben kendisini .Albümdeki eserlere gelince
    10 şarkıdan oluşan albüm sanatçının besteci kimliğinde bugüne kadar gittiği en ileri nokta. “Aşkın Her Hali”nde bulunan 9 şarkının söz ve müziği Tuğba Özerk'e ait. Albümün çıkış şarkısı ise dillerde farklı bir yer edinecek olan “Bitter çikolata”.
    Yapımcılığını Deniz Erdem'in, prodüktörlüğünü ise Erhan Bayrak'ın üstlendiği albümün iddialı fotoğraflarını Mehmet Turgut çekti. Tuğba Özerk'in kostüm tasarımı Özlem Kaya'ya ait. Makyaj/styling'i ise Dilek Sarı yaptı.

[​IMG][​IMG]

Albümdeki Eserler

1. Bitter Çikolata
    Söz & Müzik: Tuğba Özerk
    2. Gidesim Geldi
    3. Hazin Hikaye
    4. Eros
    Söz: Tuğba Özerk, Habil Ceyhan Müzik: Tuğba Özerk
    5. Seni Sevmiyorum
    6. Sensiz Odalarda
    7. Makas
    Söz: Habil Ceyhan Müzik: Murat Güneş
    8. Üstüme Göre
    9. Yaprak Yaprak
    10. İçime Sindin

Tuğba Özerk - Aşkın Her Hali 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özerk - Sende Kaldı

Tuğba Özerk - Sende Kaldı

Ün Gelİr Kalir GÜn Gelİr Gİder Bu Hİs İÇİmde Zor Gelİr Bana Az Gelİr Sana Bu Bİtmek Bİlmez Hasretlİk Kİmİne Çok Zor Kİmİne Kolay Gelİr Bu Yanlizlik Bendekİ Aci Sendekİ TelaŞ Of Bİzİ Çildirtir Sende Kaldi IŞiklarim Karardi YaŞanmiŞ HİÇbİr Şeye Acimadan Ardina HİÇ Bakmadan Yanlizliktan Korkmadan Gİzlİce Bİtİrdİn İz Birakmadan SÖz&mÜzİk: Reha Falay
  2. Tuğba Özerk - Kurak

Tuğba Özerk - Kurak

tuğba özerk kurak ParamparÇa Hayatlar Aldik Belkİ KÜÇÜcÜkken De GÖrdÜm Bİl Kİ Son Bİr SÖzle Sevdİm Senİ YÜzÜn İpek SÖzÜn Bal İdİ GÖnlÜm AÇtim On Kez Sen Durdun Bİn Kez Dedİm Olsun Varsin Sevdİm Son Kez Tuhaf Bİr Yasaktir AŞk BaŞi Sonu Yok Mudur GÜnahtir Kuraktir AŞk Acisizi Yok Mudur Darmaduman Sevdalar AŞtik Belkİ DenenmİŞİ GÖrdÜm İyİ Kİ Canim Pahasina Dİrenİp BİtİŞİmİ Kelebek ÖmrÜ Gİbİ...
  3. Tuğba Özerk - Iskalandım

Tuğba Özerk - Iskalandım

Iskaladım hep hayatı Sol yanım ağır yaralandı Hatıraların oyunu bu Geçer sandım Yaralar kanayıp acıttı Suskun artık umutlarım Gönlümde hicran bulutlarım Vurgun yedim yine işte Yaralandım yıkıldım yanıldım Göklerin hakimi biziz sandım Aşkların dili bizdik inandım Bu gönül bir daha nasıl kansın Gençliğim geçmiş olsun Yine mi geldi benim başıma Yine mi vurdu kader bana Yedi kat ellerin oldun
  4. Tuğba Özerk - Güzelim

Tuğba Özerk - Güzelim

Sevdan beni öldürüyor güzelim Hem sevdalı hen sana deliyim Sevdan ateşten gömlektir bilirim Sevdalıyım sevdalı biriyim Gezinirim sokağında Gecenin karanlığında İçimi çekip çekip Nolur yüzünü görseydim Güzelim Nasılda girdin aklıma Şaşırdım şakınlığıma Ne olurdu beni sevseydin güzelim Nasılda girdin aklıma Şaşırdım şakınlığıma Ne olurdu beni öpseydin güzelim Birgün sende seversin güzelim Sevda...
  5. Tuğba Özerk - El Gibi

Tuğba Özerk - El Gibi

Ne bir ses ne de haber gelmiyor artık senden Öylece kalakaldım da deli hasretinle ben Bir yabancı selamı ile hüzünlere daldım Kendi ellerimle ben beni kederlere saldım Sonunda bir oyuncak kara sevda aldım senden Yani değişmedim hala Öyle biraz çocuk kaldım Yok öyle el gibi durma gül biraz Sana gülmeler yaraşır Yok öyle güz gibi soğuk olma Güz ayrılık taşır(2x) Oooo... Ne bir ses ne de...

Sayfayı Paylaş