gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuğba Özerk - Doğum Günün Kutlu Olsun

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Doğum günün kutlu olsun al bu canım senin olsun acıda tatlı da gizlide saklıda sevginde öfkende seninleyim canım canimmmm doğum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdiceğim en kötü gün böyle olsun tadım tuzum canım sevgilim. 2x
    tanrı bana seni verdi ölüm bile ayıramaz ki allahım seni verdi aŞkla dolu yüreğini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahım duamızdır mutluluk bizim olsun.

Doğum günün kutlu olsun al bu canım senin olsun acıda tatlı da gizlide saklıda sevginde öfkende seninleyim canım canimmmm doğum günün kutlu olsun sevdigim ah sevdiceğim en kötü gün böyle olsun tadım tuzum canım sevgilim.

2x
    tanrı bana seni verdi ölüm bile ayıramaz ki allahım seni verdi aŞkla dolu yüreğini bak bu sana sözüm olsun al bu yürek senin olsun allahım duamızdır mutluluk bizim olsun.

Tuğba Özerk - Doğum Günün Kutlu Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özerk - Zengin Oldun

Tuğba Özerk - Zengin Oldun

Aşk olsun sana Var mıydı böyle bırakıp kaçmak Ders olsun bu da bana Şimdi ne olacak Bu gece eve seni kim bırakacak? Yukarıya seni kim taşıyacak? Yatağına seni kim yatıracak? Düştüğün şu hale bak Arkadaşımdın sevgilim oldun Aşk fukarası zengin oldun Düşlerindim gerçek oldum Böyle aşk olmaz olsun
  2. Babalar gününüz kutlu olsun!

Babalar gününüz kutlu olsun!

Başta rahmetli babamın ve sevgili eşimin ayrıca tüm babaların babalar gününü şahsen ve melekler mekani.com olarak içtenlikle kutluyoruz. Babalar gününüz kutlu olsun:)
  3. 2010 Aşure Gününüz Kutlu Olsun

2010 Aşure Gününüz Kutlu Olsun

2010 yılı Aşure gününüz kutlu olsun aşure yapan dağıtan meleklerimizi bizzat evde aşurelerini kabul servisine başlamış bulunmaktayım:DÖzellikle içine fasulye ve nohut gibi bakliyatı fazla koymamanız rica olunur onun yerine fındık ceviz bolca olursa makbule geçer hahaha Arkadaşlar sizlere Aşure gününün önemi ve anlamı hakkında bilgilere geçiyorum merak edenler bilmeyenler ve bilgilerini...
  4. Anneler Gününüz Kutlu Olsun 2015

Anneler Gününüz Kutlu Olsun 2015

Başta kendi annem olmak üzere tüm annelerimizin, anne adaylarının ve bilhassa eli öpülesi şehit annelerimizin anneler gününü kutlar ve annelere hak ettikleri değer ve önemi sadece bir gün değil her zaman hatırlanmalarını ümit eder ve dilerim.

Sayfayı Paylaş