gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum ben o şarkıyı çok beğendim aranızda Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözlerini bilenler bir zahmet isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özerk - El Gibi

Tuğba Özerk - El Gibi

Ne bir ses ne de haber gelmiyor artık senden Öylece kalakaldım da deli hasretinle ben Bir yabancı selamı ile hüzünlere daldım Kendi ellerimle ben beni kederlere saldım Sonunda bir oyuncak kara sevda aldım senden Yani değişmedim hala Öyle biraz çocuk kaldım Yok öyle el gibi durma gül biraz Sana gülmeler yaraşır Yok öyle güz gibi soğuk olma Güz ayrılık taşır(2x) Oooo... Ne bir ses ne de...
  2. Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti

Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti

TUĞBA ÖZAY CEZAEVİNDE YAZDIĞI ŞARKI ŞARKI SÖZLERİNDEN BİRİNİ ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN’A HEDİYE ETTİ. ’Hey Gidi Günler’ isimli şarkı sözleri için beste hazırlıkları sürerken, Can parçayı bu albümüne yetiştirmek istiyor. Ocak’ta stüdyoya giren ünlü şarkıcı, Sezen Aksu’dan iki, Tarkan, Şehrazat, Serdar Ortaç, Rafet El Roman ve Gülşen’den birer beste aldı. Özay, hayranı olduğu Sibel Can’a...
  3. Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk Hediye Şarkısı Sözü Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Tuğba Özerk genç va başarılı şarkıcı - bestecilerimizden biri. Biz de bu yazımızda Tuğba Özerk Hediye şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Sana bu son sözüm son kararım Kelimeler tükendi daraldım Sevmeyi unutturmayı başardın İçimde azaldın Bi naza geldin güya utandın Umutsuzluğumu yatıştırdın Gelmiyor...
  4. Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar bana Ahmet Arifin Ay Karanlık şiirinin Sözlerini yazarsanız çok sevinirim tabi aranız da Ahmet Arif Ay Karanlık şiiri Sözlerini bilen var mı bilmiyorum vardır diye düşündüm ondan sözleri istiyorum:)
  5. Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar aranızda Hayatımın Rolü dizisinin 2 bölümünü izleyen var ise lütfen bana Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözlerini yazsın.

Sayfayı Paylaş