gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tuğba Ünsal'ın hastalığı nüksetti

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

tuba ünsal ın hastalığı tuğba ünsal hayatı tuba ın hayatı tuğba oyuncu Tuğba Ünsal aniden hasteneye kaldırıldı.....

TUBA ÜNSAL HASTANEYE KALDIRILDI!
    TUBA ÜNSAL, BUGÜN ÖĞLEDEN SONRA ANİDEN RAHATSIZLANARAK HASTANEYE KALDIRILDI..

Geçtiğimiz yıl Ailevi Akdeniz Ateşi hastalığı teşhisi konulan ve bu hastalık nedeniyle oldukça zor günler geçiren Tuba Ünsal, bugün öğleden sonra fenalaşarak hastaneye kaldırıldı..

Yüksek ateş, nefes darlığı ve karın ağrısı gibi şikayetlere sebep olan hastalık ülkemizde nadiren görülüyor..

Tuba Ünsal, önümüzdeki günlerde TRT’de yayına girecek Canını Sevdiğimin İstanbul’u kısa adıyla CSI dizisinin çekimleri için gecce-gündüz çalışıyordu.. Çekimler nedeniyle aşırı yorulan güzel oyuncunun hastalığının bu sebeple tekrar etmiş olabileceğinden şüpheleniliyor..

Tuğba Ünsal'ın hastalığı nüksetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niran Ünsal'dan 2.konser

Niran Ünsal'dan 2.konser

Reklam kokan hareketler bunlar :) Niran Ünsal, ikinci kez Bakırköy Kadın Tutukevi'de konser verecek. Edremit Akçay'da düzenlenen 11'nci Zeytinli Festivali'nde konser veren Niran Ünsal, ikinci kez Bakırköy Kadın Tutukevi'de konser vereceğini açıkladı, 27 Temmuz'da Deniz Seki'nin de yattığı tutukevinde ikinci kez sahneye çıkacağını söyleyen Ünsal, “Deniz çok istediği için kıramadım. Hem...
  2. Tuba Ünsal'ın hamilelik görüntüleri

Tuba Ünsal'ın hamilelik görüntüleri

hamile sanatçılar tuba büyüküstün hamile tuğba ünsal tuğba tugba ünsalın hamilelik fotoları 5 aylık hamile olan Tuba Ünsal'ın karnı artık iyice belirginleşmeye başlamış.Sizlere bir kız bebek bekleyen Tuba Ünsal'ın hamilelik görüntülerini sunuyorum Sanatçılar hamilelikte formlarını nasıl koruyorlar bilmiyorum ama kesin uzman bir diyetisyen eşliğinde gebelik dönemi geçiriyorlardır.Çünkü son...
  3. Tuba Ünsal'ın Bebeği

Tuba Ünsal'ın Bebeği

tuba ünsal bebeği tugba ünsalın bebeği tuba ünsal ın eşi eşi ivana sert ve Tuba Ünsal artık anne... Kızı Sare ile objektifler karşısına çıkan Tuba Ünsal kızı ve eşiyle birlikte verdikleri pozları sizlerle paylaşıyorum.Bizler de Meleklermekanı olarak Tuba'nın bebeğinizi hayırlıyor sağlıklı sıhhatli bir şekilde büyümesini temenni ediyoruz.
  4. İşte Tuğba Ünsal'ın Oğlu Mert Bebek!

İşte Tuğba Ünsal'ın Oğlu Mert Bebek!

tuğba ünsal, tuğba ünsal haberleri, tuğba ünsalın bebeği Sevgili melekler, başarılı manken Tuğba Ünsal doğum için gittiği Amerika'da bir erkek bebek dünyaya getirdi. Doğumunu geçtiğimiz günlerde Los Angeles'te gerçekleştiren Tuğba Ünsal Mirgün Cabas çiftinin oğullarının adı Civan Mert oldu. İnstagram hesabından oğluyla eşinin resmini paylaşan Ünsal, resmin altına da şu notu düştü: 'Hayatım...
  5. Tuğba Ünsal'ın sağlık sorunu mu var ?

Tuğba Ünsal'ın sağlık sorunu mu var ?

Güneş'in haberine göre Ünsal, eşi Mirgün Cabas'ın kızı Leyla'yı da kastederek “Zaten 3 çocuğumuz var. Yeni çocuk yapmak için enerjim yok. Ben kotamı doldurdum" dedi. Ailevi Akdeniz ateşi rahatsızlığı olduğu bilinen ve parti öncesi 2 saat mekanın üst katında uyuyan Ünsal'ın son dönemde sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçirdiği konuşuluyor. Tuba Ünsal, partide kendine eşlik eden...

Sayfayı Paylaş