gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Tuğba Ünsal'ın sağlık sorunu mu var ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

22GS7TUBAUNSAL (6).jpg
    Güneş'in haberine göre Ünsal, eşi Mirgün Cabas'ın kızı Leyla'yı da kastederek “Zaten 3 çocuğumuz var. Yeni çocuk yapmak için enerjim yok. Ben kotamı doldurdum" dedi.

Ailevi Akdeniz ateşi rahatsızlığı olduğu bilinen ve parti öncesi 2 saat mekanın üst katında uyuyan Ünsal'ın son dönemde sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçirdiği konuşuluyor.

Tuba Ünsal, partide kendine eşlik eden eşi Mirgün Cabas'la ilgili "Mirgün'ü kıskanmıyorum" açıklamasını yaptı.

Tuğba Ünsal'ın sağlık sorunu mu var ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba  Ünsal'ın hastalığı nüksetti

Tuğba Ünsal'ın hastalığı nüksetti

tuba ünsal ın hastalığı tuğba ünsal hayatı tuba ın hayatı tuğba oyuncu Tuğba Ünsal aniden hasteneye kaldırıldı..... TUBA ÜNSAL HASTANEYE KALDIRILDI! TUBA ÜNSAL, BUGÜN ÖĞLEDEN SONRA ANİDEN RAHATSIZLANARAK HASTANEYE KALDIRILDI.. Geçtiğimiz yıl Ailevi Akdeniz Ateşi hastalığı teşhisi konulan ve bu hastalık nedeniyle oldukça zor günler geçiren Tuba Ünsal, bugün öğleden sonra fenalaşarak...
  2. Bebeğinizin uyku sorunu mu var?

Bebeğinizin uyku sorunu mu var?

Annelerin en çok şikayetçi olduğu konulardan biri de bebeklerini uyutamadıklarıdır.Bebeğinizi uyuttunuz tam , yatağına koydunuz ve tam odadan çıkacakken uyandı!Hem de nasıl bir uyanma evi yıkıyor!Bakın bebeklerimizi nasıl uyutmalıyız melekleri ; BEBEĞİNİZİN UYKU SORUNU MU VAR? ANAHTAR KELİME: GÜNLÜK DÜZEN (ROUTINE) Bebekler belli bir düzene ihtiyaç duyarlar. Yeni dünyalarında en çok...
  3. sbsde hatalı soru mu varmış acil cevap!

sbsde hatalı soru mu varmış acil cevap!

Kızım sbsye girdi, o kadar zaman hazırlandı şimdi sbsde hatalı soru var diye bir duyum var,araştırdım bulamadım, doğru mu bu söylentiler, acil cevap bekliyoruz sizden...
  4. beyazımsı akıntım var sorun mu var acaba?

beyazımsı akıntım var sorun mu var acaba?

Bir süredir parça parça beyazımsı akıntım var bir hastalık belirtisi mi acaba bu ?
  5. İşte Tuğba Ünsal'ın Oğlu Mert Bebek!

İşte Tuğba Ünsal'ın Oğlu Mert Bebek!

tuğba ünsal, tuğba ünsal haberleri, tuğba ünsalın bebeği Sevgili melekler, başarılı manken Tuğba Ünsal doğum için gittiği Amerika'da bir erkek bebek dünyaya getirdi. Doğumunu geçtiğimiz günlerde Los Angeles'te gerçekleştiren Tuğba Ünsal Mirgün Cabas çiftinin oğullarının adı Civan Mert oldu. İnstagram hesabından oğluyla eşinin resmini paylaşan Ünsal, resmin altına da şu notu düştü: 'Hayatım...

Sayfayı Paylaş