gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tuğba ve ece rövanşı ...

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

TUĞBA ÖZAY VE ECE GÜRSEL HARBİDEN MAÇ YAPACAK. BU GÜZELLERİN BİR DE HERKESE ARMAĞANI VAR! BAKIN NEREDE VE NE ZAMAN? [​IMG] Tuğba Özay ve Ece Gürsel rekabeti yeşil sahaya taşıyacak. Kendi kurdukları futbol takımlarıyla karşı karşıya gelecekler.

Uçar Spor tesisleri Türkiye’nin en büyük Derby maçına ev sahipliği yapacak.

23 Ağustos 2008 tarihinde gerçekleşecek açılış organizasyonunda öyle iki futbol takımı karşı karşıya geliyor ki bu maça yürekler dayanmayacak.

Tuğba Özay ve Ece Gürsel karşı karşıya geliyor. İki dost ezeli rekabetini yeşil sahaya taşıyor.

Kendi kurdukları takımlarla karşı karşıya gelecek olan güzel mankenlerin maçı nefesleri kesecek… Bu arada etkinliğe katılan herkese bir futbol topu hediye edilecek.

gecce

Tuğba ve ece rövanşı ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Sükan ve aşk

Ece Sükan ve aşk

aşık olunca karnına ağrılar girdiğini söyleyen oyuncu aşk için bakalım neler söyledi...... MANTIK DEĞİL, AŞK VE TUTKU ÖNEMLİ! ‘AŞK YAKAR’ DİZİSİYLE MODADA OLDUĞU KADAR OYUNCULUKTA DA İDDİALI OLDUĞUNU İSPATLAYAN ECE SÜKAN, KONU AŞKTAN AÇILINCA MANTIKLI BİR KADIN OLMADIĞINI SÖYLÜYOR... “Aşk ve tutku benim hayatımda daha önemli’ diyen Sükan, sanattan beslenen bir insanın mantık karşısında aşk...
  2. Ece Gürsel ve Teoman

Ece Gürsel ve Teoman

bir süre önce hakkında olumlu konuşan Ece şimdi ise Teomanı yerden yere vurdu..... 'O ALKOLİKLE İŞİM OLMAZ!' ECE GÜRSEL, 'ÇOK BEĞENİYORUM' DEDİĞİ TEOMAN HAKKINDA BU KEZ SERT KONUŞTU: 'ONUNLA İŞİM OLMAZ ÇÜNKÜ ALKOLİK VE BENDEN KISA!..' Geçtiğimiz günlerde Teoman'ı beğendiğini söyleyen Ece Gürsel, ünlü şarkıcının 'Belasını arıyor' sözüyle neye uğradığını şaşırmıştı. Bu cümlenin altında...
  3. Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim

Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim

Sosyal medya diye bir kelime var arkadaşlarım, hani şu twiter ve facebook olayını isimleriyle söylemek yerine kullanılan. Hah işte onun üzerinden ( twiter ) birbirlerine ilanı aşk edip nişanlanacaklarını ve sevgilerini şevkatlerini herbişeylerini göstermişler :D:D :d014: Güloğlu nişanlanacağını twitter'dan duyurdu. Güloğlu sayfasına "Çok seviyorum ve yakında nişanlanıyorum" yazdı....
  4. Davut Güloğlu ve Ece Erken nişanlandılar!

Davut Güloğlu ve Ece Erken nişanlandılar!

ece erken davut güloğlu davut güloğlu, ece erken, nişanlandılar, barıştılar, nişan resimleri, nişan yüzükleri, haberleri burada arkadaşlar Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran çiftinden sonra, magazin dünyasında olay yaratan Davut Güloğlu - Ece Erken çifti, bir dartgın bir barışık ilişkilerini, nihayet nişan yüzüğü takarak sonuçlandırdılar Melek'lerim:) Ünlü çifte mutluluklar diliyor ve haberin...
  5. Ece erken ve davut güloğlu’nun tweetleri!...

Ece erken ve davut güloğlu’nun tweetleri!...

ece erken davut guloglu tweetleri ayrildilarmi birbirlerine nispet yapiyorlar konulari burada meleklerim Sevgili melekler, Uzun suredir sozlandiler nisanlandilar ayrildilar baristilar evlenecekler diye bol bol haberleri cikan Davut Güloğlu ile Ece Erken, gecen hafta nisan attiklarini resmi olarak duyurmuslardi, ben zaten pek ihtimal vermiyordum birlikteliklerine, cunku ekranlardan tanidigim...

Sayfayı Paylaş