gebe
  1. seda hzr

seda hzr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tugba-venn grup 2010 yaz tesettur ve spor modellerı

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında seda hzr tarafından paylaşıldı.

tuğba pardesü modelleri 2010 spor pardesü modelleri 2010 tuğba venn giyim tugba venn giyim elbise ekstil, moda ve bayan birbirinden ayrılmaz kavramlar. Tuğba & Venn markasıyla, şık tesettür bayan giyim konusunda marka olmanın gururunu taşımakta. En yeni bayan elbise modelleri, tesettürlü giyisiler, kapalı nişanlık modelleri, şifon elbiseler Tuğba & Venn'in her sezon kreasyonunda mevcuttur.
    Bayan elbisesi, hanımların alışveriş alışkanlıklarının başında gelir. Pardesü, eşarp ile de şıklıklarını tamamlamış olurlar. Şifon kumaş elbiseler, abiye modelleri, farklı tunik modeli ile Tuğba & Venn her seneye tesettür modasına damgasını vurmaktadır.

Moda giyim, tesettür giyim denilince akla Tuğba & Venn, Tuğba & Venn denilince de şıklık akla gelir.

Son düzenleme: 23 Mayıs 2010
tugba-venn grup 2010 yaz tesettur ve spor modellerı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece kıyafetı ve abıye modellerı

gece kıyafetı ve abıye modellerı

15 16 yaş abiye modelleri 15 16 yaş abiyeler abiye modelleri için abiyeler gece kıyafetleri yaz gelıyo dugunler baslıyo benım kuzenım dugunude yaklaştı kendıme sectıgım kıyafetler sızınle paylaşmak ıstedım
  2. tesettur yaz modasi

tesettur yaz modasi

tesettür yaz modası kayra giyim 2009 kayra pardesü pardesü 2011 kayra giyim modelleri alintidir
  3. TOPUZ MODELLERI ve resimleri

TOPUZ MODELLERI ve resimleri

en şık topuz modelleri şık topuz modelleri çok sıkı çeşitleri TOPUZ MODELLERI Sik bir partiye davetlisiniz veya gecenizi disarida geçireceksiniz. Elbiseniz hazir ama... saçinizla nasil bas edeceginiz, nasil bir saç modeli uygulayacaginiz konusuna takilip kaldiniz; sizi zorlamadan sorununuzu çözebilecek topuz önerilerimiz var....
  4. Adidas 2010 spor ayakkabıları

Adidas 2010 spor ayakkabıları

Adidas markasını bilmeyeniniz yoktur.Gerçekten de marka kendine yakışan ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.Kaliteli bir markanın malları da kaliteli oluyor tabi ki.Adidas yeni sezonun ayakkabılarını piyasaya sürdü.İşte birbirinden sportif,rahat ve her zevke her yaşa uyacak renkleriyle sizlerle... En güzelini en sona sakladım:DKötüyüm ama değil mi:D
  5. Tugba Ekinci "Yanma Demezler" 2010

Tugba Ekinci "Yanma Demezler" 2010

Önceki yıllarda yaptığı müziklerin sözleri ve özel hayatıyla kendinden sürekli söz ettirmeyi başaran Tugba Ekinci yepyeni bir albümle tekrar müzik piyasasına giriş yaparak hayranlarıyla buluştu sizlere bu yeni albümün tanıtım bilgilerine geçiyorum 1. Yanma Demezler Söz & Müzik: Nazan Öncel 2. Yanma Demezler ( Club Version ) Söz & Müzik: Nazan Öncel 3. Yalan Mı Söz & Müzik: Ayşe...

Sayfayı Paylaş