gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tuğba'nın nikahı bugün

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

tuğba özay saç rengi nihayet nikah masasına oturan Tuğba Özay bugün dünya evine girecek umarız balon misali olan evliliklere dönmezde uzun ömürlü olur.......
    TUĞBA BUGÜN EVLENİYOR!
    TUĞBA ÖZAY, MÜSTAKBEL EŞİ MARİO İÇİN 'İLK KEZ HAYATIN TÜM RENKLERİNİ BİR İNSANLA BOYUYORUM' DİYOR...

Tuğba Özay İtalyan sevgilisi Mario ile bugün Milano'da evleniyor. Nikah 11.45'te, Milano Belediye Binası'nda. Ünlü manken, Raşit Bağzıbağlı imzalı, krem rengi bir elbise giyecek. Duvak yerine küçük bir şapka takacak.

Tuğba'nın nikahı bugün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nikah

Nikah

rüyada nikah şekeri görmek rüyada şekeri davetiyesi görmek kendi düğün davetiyesini düğün davetiyesi Farz olan ibadetlerden birini yerine getirmeye, hayatın bir düzene girmesine, sorumluluk ve her türlü kötülükten emniyete, Bilmediği bir kadınla nikahlandığını görmek dini emirlere sımsıkı sarılmaya; Her türlü nikah akdinin uygun bir ortamda ve usulüne uuygun olarak gerçekleştiğini görmek...
  2. Tuğba'nın ithal aşkı

Tuğba'nın ithal aşkı

MANKEN TUĞBA ÖZAY'IN HERKESTEN SIR GİBİ SAKLADIĞI İTALYAN SEVGİLİSİ SONUNDA ORTAYA ÇIKTI. Zor günleri atlatan Tuğba Özay'ın bir türlü görüntülenemeyen meçhul sevgilisi sonunda ortaya çıktı. Özay, cezaevinde yazdığı kitabını okuyan hayranlarından 10 kişiyle yemekte buluştu. Bu buluşmada İtalyan sevgilisi de güzel mankeni yalnız bırakmamıştı. Mekanda sessiz sedasız bakışırken görülen...
  3. Ahu Tuğba'nın villası yıkılıyor!

Ahu Tuğba'nın villası yıkılıyor!

ahu tugba ahu tugbanin kizi darp edildi ahu tugbanin villasi icin yikim karari. Sevgili melekler MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ne bağlı Yalıkavak beldesinde Ahu Tuğba’nın kızına ait olan villada kaçak eklentiler olması nedeniyle yıkım kararı ve para cezası verildiği ortaya çıktı. Ahu Tuğba, 250 bin lira değerindeki villasını satışa çıkartırken, Belediye Başkan Vekili CHP’li Nevcihan Özcan,...
  4. Nikah :)

Nikah :)

Ablalarım arkadaşlarım :) yakında evleniyorum ve düğün yerine nikah düşünüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada sizin ki nasıl oldu :) yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  5. nikah

nikah

Kardesim ben borclarimdan dolayi esimle resmi nikah kiyamadim hal boyle oluncada dini nikah kiymiyolar biz 9 aydir kendimizce aile akraba huzurunda evliyiz ama tedirginiz zina mi yapiyoruz diye bu konu hakkinda yardimci olur musunuz , tesekkurler

Sayfayı Paylaş