gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tuğçe Kazaz Boşanıyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sevgilisi uğruna dinini değiştiren Tuğçe Kazaz bu seferde çok sevdiği uğruna dininden vazgeçtiği eşinden ayrılma aşamasında...
    TUĞÇE KAZAZ’IN ÜÇ YASAKLI SÖZCÜĞÜ!
    BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU YUNAN EŞİ YORGO SEİTARİDİS’LE GÖRÜŞMEK VE DURUMLARINI NETLEŞTİRMEK İÇİN ATİNA’YA GİDEN TUĞÇE KAZAZ, SON DÖNEMDE YAPTIĞI RUHANİ AÇIKLAMALARLA DİKKAT ÇEKİYOR....

Kazaz’ın son açıklaması, kullanmayı kendisine yasakladığı üç sözcükle ilgili... Kazaz, “en”, “daha” ve “ilk” sözcüklerini konuşma dilinden çıkarmaya çalışıyormuş. Bir defileye gidildiğinde bütün mankenlerin birbiriyle yarış halinde olduğunu belirten Kazaz, “En, daha ve ilk laflarını hayatımdan çıkarmak istiyorum. Çünkü bizi yarış atları haline sokuyor. Ben Çağla’dan daha iyi olayım, ben defilenin en başında çıkayım’ diyorsun ama hayatı akışına bırakıp yaşarsak hayat daha pembe oluyor” diyor.

Tuğçe Kazaz Boşanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğçe kazaz uğruna dinini değiştirdiği eşinden boşanıyor

Tuğçe kazaz uğruna dinini değiştirdiği eşinden boşanıyor

TUĞÇE KAZAZ, UĞRUNA YUNANİSTAN'A YERLEŞTİĞİ, HATTA PAPAZ HUZURUNDA EVLENDİĞİ YUNAN EŞİ YORGO SEİTARİDİS'TEN BOŞANIYOR! Bugüne kadar hep 'Çok mutluyuz' diyen ünlü manken, gizlice İstanbul'a dönüp ev tutmuş ve ayrılık hazırlıklarına başlamış.
  2. Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz yakın bir arkadaşına, "Yorgo'dan boşanmadım" dediği öğrenildi. Üç yıl önce Yunalı oyuncu Yorgos Seitaridis'e ilk görüşte aşık olan ve bu aşk uğruna din değiştirerek evlenen Tuğçe Kazaz'ın, eşinden boşandığı iddia ediliyor. Bir ayı aşkın bir süredir İstanbul'da bulunan ve Suadiye'de ailesiyle birlikte kalan Tuğçe Kazaz, evliliğiyle ilgili sorulara yanıt vermekten...
  3. Tuğçe Kazaz suyunu çıkardı

Tuğçe Kazaz suyunu çıkardı

Yunan sevgilisiyle evlenip Hristiyanlığı seçmişti. Eşinden boşanınca yeniden Müslümanlığa döndü. Kazaz değişimin suyunu çıkardı! Uğruna Hıristiyan olduğu eşinden boşanma kararı alan Manken Tuğçe Kazaz, Kelime-i Şehadet getirip yeniden Müslüman oldu. 'VATANIM YUNANİSTAN' DEDİ 2005'te kilisede evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, bu uğurda ailesini...
  4. Tuğçe Boşanıyor mu

Tuğçe Boşanıyor mu

ünlü manken Tuğçe Kazaz eşi ile boşanma dönemindeyken bu ilişkiye bir şans daha vermek için karşılıklı düşünme kararı içindeyken şimdide eşinden ayrılacak tavırlar sergiledi.... EŞİNİ GÖZDEN ÇIKARDI! 2005 YILINDA EVLENDİĞİ VE UĞRUNA DİNİNİ DEĞİŞTİRDİĞİ EŞİ YORGO SEİTARİDİS’TEN GEÇTİĞİMİZ AYLARDA BOŞANMA KARARI ALAN TUĞÇE KAZAZ, BU KARAR SONRASINDA YUNANİSTAN’DAN GEÇİCİ OLARAK TÜRKİYE’YE...
  5. Tuğçe Kazaz Yakında Umreye Gidiyor

Tuğçe Kazaz Yakında Umreye Gidiyor

Bu konu, Tuğçe Kazaz Yakında Umreye Gidiyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, podyumların en aranan mankenlerinden biriyken Yunan Yorgo Seitaridis ile evlenerek din değiştirdiğini açıklayan Tuğçe Kazaz yakında umreye gidiyor. Seitaridis'den boşandıktan sonra bir süre ortalarda görünmeyen Kazaz, şimdilerde kıyafetlerine dikkat etmeye başlamış. Namaz kılmaya başladığı da...

Sayfayı Paylaş