gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tuğçe Kazaz Cem Kılıç Birlikteler mi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tuğçe kazaz, cem kılıç, tuğçe kazaz cem kılıç
    Şu ünlülerin ilşkilerini saklama gayretlerini anlamış değilim. Bir yerlerde yakalanacaklarını bile bile oralara giderler, arka kapılardan saklana saklana kaçarlar, sonra da iddiaları reddederler. Madem gizli kalsın istiyorsunuz neden medyanın gidebileceği yerlere gidiyorsunuz ya da neden ayyuka çıkacağınız şekilde davranıyorsunuz. Neyse konuya geçelim. Uzun süredir aralarında aşk olduğu iddiaları yapılan Tuğçe Kaza ve Cem Kılıç ‘Meleklerin Mucizesi’ isimli filmin galasına ellerinde kahvelerle katıldı.
    "Gönül Hırsızı" dizisinde birlikte oynayan ve bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen ikiliden Kazaz, “Böyle sorulara yanıt vermiyorum” derken; Kılıç ise “Tuğçe melek gibi bir insan. Biz iyi arkadaşız, sıkı dostuz. Birbirimizi seviyoruz, fikirlerimizi destekliyoruz. Birlikte vakit geçirmeyi seviyoruz” dedi.

tuğçe-kazaz-cem-kılıç.jpg

Tuğçe Kazaz Cem Kılıç Birlikteler mi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz yakın bir arkadaşına, "Yorgo'dan boşanmadım" dediği öğrenildi. Üç yıl önce Yunalı oyuncu Yorgos Seitaridis'e ilk görüşte aşık olan ve bu aşk uğruna din değiştirerek evlenen Tuğçe Kazaz'ın, eşinden boşandığı iddia ediliyor. Bir ayı aşkın bir süredir İstanbul'da bulunan ve Suadiye'de ailesiyle birlikte kalan Tuğçe Kazaz, evliliğiyle ilgili sorulara yanıt vermekten...
  2. Tuğçe Kazaz suyunu çıkardı

Tuğçe Kazaz suyunu çıkardı

Yunan sevgilisiyle evlenip Hristiyanlığı seçmişti. Eşinden boşanınca yeniden Müslümanlığa döndü. Kazaz değişimin suyunu çıkardı! Uğruna Hıristiyan olduğu eşinden boşanma kararı alan Manken Tuğçe Kazaz, Kelime-i Şehadet getirip yeniden Müslüman oldu. 'VATANIM YUNANİSTAN' DEDİ 2005'te kilisede evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, bu uğurda ailesini...
  3. Tuğçe Kazaz Boşanıyor

Tuğçe Kazaz Boşanıyor

sevgilisi uğruna dinini değiştiren Tuğçe Kazaz bu seferde çok sevdiği uğruna dininden vazgeçtiği eşinden ayrılma aşamasında... TUĞÇE KAZAZ’IN ÜÇ YASAKLI SÖZCÜĞÜ! BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU YUNAN EŞİ YORGO SEİTARİDİS’LE GÖRÜŞMEK VE DURUMLARINI NETLEŞTİRMEK İÇİN ATİNA’YA GİDEN TUĞÇE KAZAZ, SON DÖNEMDE YAPTIĞI RUHANİ AÇIKLAMALARLA DİKKAT ÇEKİYOR.... Kazaz’ın son açıklaması, kullanmayı...
  4. Cem Kılıç ve Ceyda Tepeliler Birlikte mi evlenecekler mi

Cem Kılıç ve Ceyda Tepeliler Birlikte mi evlenecekler mi

cem kılıç ın sevgilisi cem kılıç ve ceyda tepeliler ceyda tepeliler sevgilisi ve Cem Kılıç Karakterini ben ilk kez Ekmek Teknesinde PİJAAAAAAAN diye bağıran psikopat bir tip olarak tanıdım. Neredeeeen nereye gelce Vay Cemim vay :) Şimdi haber de olurmuş agucuk bugucuuuuuk... :D:D Haberin detayı şöyle arkadaşlarım. Biraz önce gecce.com adresinde gördüm hemep paylaşayım dedim. “Dinle...
  5. Yeni Bir Dizi Aşkı Daha: Tuğçe Kazaz-Cem Kılıç!

Yeni Bir Dizi Aşkı Daha: Tuğçe Kazaz-Cem Kılıç!

tuğçe kazaz, tuğçe kazaz haberleri, tuğçe kazaz cem kılıç Sevgili melekler, Gönül Hırsızı dizisi bu hafta 3.bölümüyle ekranlara gelecek. Başrollerinde Tuğçe Kazaz ve Cem Kılıç'ın yer aldığı u yeni diziyle birlikte yeni bir de aşk başladı. İddialara göre Kazaz ve Kılıç aşk yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Küçük Ağa dizisinde Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Küçük...

Sayfayı Paylaş