gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tuğce Kazaz Tekrar Müslüman Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tuğce kazaz müslüman oldu, tuğce kazaz müslüman oldumu, tuğçe kazaz müslümanlığı seçti Bir süre önce şunanlı eşi ile evlenen ve bu evlilikle birlikte hristiyanlığı seçen ünlü manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz tekrar müslüman oldu. İşe ilk önce vücudunda ki dövmeleri sildirmekle başlayan Tuğçe Kazaz'ın müslümanlığı tekrar seçmesi ile ilgili haberin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. tugce kazaz.jpg

TİTAN ve karakuzu bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah herkese hidayet versin...

Tuğce Kazaz Tekrar Müslüman Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden müslüman oldular?

neden müslüman oldular?

kaptan kusto neden müslüman oldu neden müslüman oldular nasıl oldular kaptan gusto gusto kimdir Niçin Müslüman oldularSual: Bazı Almanlar, İslamiyet’i incelemek, Hıristiyanlıkla karşılaştırmak istiyorlar. Onlara hangi kitabı tavsiye edelim? Bir de din ve Hıristiyanlık hakkında bilgi verir misiniz? CEVAP Hakikat Kitabevi yayınlarından Herkese Lazım Olan İman ve Cevap Veremedi gibi eserlerde...
  2. Canlı Yayında Müslüman Oldu

Canlı Yayında Müslüman Oldu

Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...
  3. Niçin müslüman oldular ?

Niçin müslüman oldular ?

Yüce Allah'ın bizlere verdiği en büyük nimet bizi müslüman bir anne ve babadan ve müslümanların yaşadığı bir ülkede dünyaya getirmiş olmasıdır diye düşünürüm. Eğer ben Marsilya'da katolik bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş olsaydım acaba bu güzel dini araştırıp seçebilir miydim ? Hiç tahmin etmiyorum ; işte bu yüzden daha doğarken bizi ödüllendiren Allah'a daima hamdederim.....
  4. mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu mel gibson müslüman oldu mu oldumu video muslim Ben çok sevindim....Haberin detayına bakalım...:deli:Mel Gibson'ın peşinden bir çok kişi müslüman olabilir belki... Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski'...
  5. Lindsay Lohan Müslüman Oldu

Lindsay Lohan Müslüman Oldu

Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak doğan Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti. Geçtiğimiz aylarda işlediği bir trafik suçu yüzünden 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lindsay Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York'taki okula giderken Kur'an'ın İngilizce çevirisiyle objektiflere takıldı. NTV'de yer alan habere göre söz konusu...

Sayfayı Paylaş