gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BİR SÜRE YUNANİSTAN'DA YAŞAYAN TUĞÇE KAZAZ, UZUN BİR ARADAN SONRA İLK KEZ BİR TELEVİZYON PROGRAMINA ÇIKTI.

Mankenliğin yanı sıra 'Kampüsistan' isimli dizide rol alarak oyunculuğa adım atan Tuğçe Kazaz, 'Çin Geçidi' isimli korku filmiyle yakında sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

CNNTÜRK'te Meral Okay ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Nası Yani?' programına konuk olan Kazaz, 3,5-4 yıl sonra ilk kez bir televizyon programına katıldı.

Yunanlı eşi Yorgo ile evlendikten sonra Yunanistan'da yaşamaya başlayan ve Hristiyanlığı tercih ettiği açıklamalarıyla basında uzun süre yer alan Tuğçe Kazaz, televizyon programlarına katılmama gerekçesi olarak 'Hayrıma değildi. Yunanistan'da da bir iki tanesine çıktım ama sonra orada da çıkmadım' açıklamasını yaptı.

Yunanistan'da da magazinin Türkiye'de olduğu gibi büyük ilgi gördüğünü belirten Tuğçe Kazaz, orada magazin gazeteleri ile normal gazetelerin birbirinden ayrı olduğunu belirtti.

Gündemi pek takip etmediğine değinen Kazaz, 'Gazete okumuyorum ben, orada da okumuyordum çok fazla. Okumam da yavaş yavaştı, yeni bir dil olduğu için' dedi.

Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun süre sonra ilk kez tarkan canlı yayında

Uzun süre sonra ilk kez tarkan canlı yayında

UZUN SÜREDİR CANLI YAYINA KATILMAYAN TARKAN, DOĞANIN KORUNMASINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN NTV ANA HABER BÜLTENİNDE BANU GÜVEN'İN KONUĞU OLDU. Heyecanlı olduğu gözlenen Megastar'ın Doğa Derneği için yaptığı Uyan şarkısının klibi ilk kez yayınlandı. Orhan Gencebay'ın da telefonla bağlandığı programda ünlü ikili doğanın korunması için herkesin duyarlı olması gerektiğini söylediler ve bu konuda...
  2. Tuğçe Kazaz Boşanıyor

Tuğçe Kazaz Boşanıyor

sevgilisi uğruna dinini değiştiren Tuğçe Kazaz bu seferde çok sevdiği uğruna dininden vazgeçtiği eşinden ayrılma aşamasında... TUĞÇE KAZAZ’IN ÜÇ YASAKLI SÖZCÜĞÜ! BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU YUNAN EŞİ YORGO SEİTARİDİS’LE GÖRÜŞMEK VE DURUMLARINI NETLEŞTİRMEK İÇİN ATİNA’YA GİDEN TUĞÇE KAZAZ, SON DÖNEMDE YAPTIĞI RUHANİ AÇIKLAMALARLA DİKKAT ÇEKİYOR.... Kazaz’ın son açıklaması, kullanmayı...
  3. slm uzun bir aradan sonra

slm uzun bir aradan sonra

merhaba melekler uzun zamandır yoktum aranızda havalar soğudu ya benimde neşem kaçtı hastaydım biraz yine faranjitim yatırdı beni yataklara .neyse ki çabuk toparladım.
  4. İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

Murat Göğebakan'a tekrar geçmiş olsun diyor ve haberimize geçiyoruz arkadaşlar :) KAN KANSERİNE YAKALANDIĞI İÇİN UZUN SÜREDİR SAHNE ALAMAYAN ŞARKICI MURAT GÖĞEBAKAN HAYRANLARINA KAVUŞTU. KONSERİNİ 3 BİN KİŞİ İZLEDİ Lösemi hastalığını yenerek sağlığına kavuşan şarkıcı Murat Göğebakan, uzun bir aradan sonra WOW Kongre Merkezi'nde düzenlenen organizasyonda sahne aldı. Özel bir dershanenin...
  5. Uzun aradan sonra bi merhaba :)

Uzun aradan sonra bi merhaba :)

Merhaba arkadaslar. uzun zamandır girmiyordum. Hayırlı ramazanlar dilerim İyi günler :)

Sayfayı Paylaş