gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Tuğçe Kazaz'dan Bülent ARINÇ'A destek .

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Manken Tuğçe Kazaz, Başbakan yardımcısı Bülent Arınç'ın 'Kadınlar herkesin içinde kahkaha atmayacak' sözlerine destek verdi,Manken Tuğçe Kazaz'dan Bilent Arınç'a destek geldi,Tuğçe Kazaz Bülent Arınç'ın sözlerini destekledi. Toprak ne kadar temizse yetişen besinlerin de o kadar kaliteli çıkacağına işaret eden Kazaz, "İşte kadın da bir tarladır. Bu yüzden kendini çok kirletmemelidir" dedi. fft81_mf2325071.Jpeg

Manken Kazaz, yazılı açıklamasında, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın söylediklerinin sadece bir cümlesinin alınıp, kutuplaştırma oluşturulmaya çalışıldığını kaydetti.

Tuğçe Kazaz, "Bir başbakan yardımcısı, sırf kendimizi ait hissetmediğimiz bir partiden diye söylediklerinin bir cümlesini alıp sadece onu söylemiş gibi kullanıp kendimizi ve karşıdakini kutuplaştırmaya çalışıyoruz. Neden? Çünkü onlardan mı bizim için? Peki onlar dediğimiz karşı tarafa kızarken kendimiz de bir taraf olmuyor muyuz aslında?" ifadelerini kullandı.
    Arınç'ın söylediklerinin, bugünlerde kaybolmuş fakat eskinin değerine değer katmış o edep ve inan kaynaklandığının farkında olduğunu belirten Kazaz, şöyle devam etti:

"Peki tam zıttında edepsizce göğüslerinin üzerine eylem yazısı yazıp ortaya çıkanlar, kadının en mahrem yerini sokak ortasında açarak kendini basitleştiren bir kadın mı iffetlidir? Kim bilir belki de bunu okuduğunuzda 'Bu da onlardan olmuş, kim bilir ne menfaatleri vardır?' diyeceksiniz. Hayır, ne onlardanım ne de kimseyle bir menfaat ilişkisi içerisindeyim. Sadece doğruyu doğru olarak göremediğimiz takdirde bir adım ilerleyemeyeceğimizi ve insanlara haksızlık ettiğimizi düşünüyorum. Ya da 'Yıllarca vücudunu sergileyerek yanlış bir hayat yaşadın da sen mi şimdi bize ahkam kesiyorsun?' diye düşünenleriniz olacaktır. Ancak insan keşfettiği her gerçeği kendi ile yüzleşmekten korkmadan kabul etmelidir. Zamanında bunları yapmış olmak, bunların doğru olduğu anlamına gelmez ki. Keşke bunu daha erken yaşlarda fark etseydim."

TİTAN ve karakuzu bunu beğendi.
Tuğçe Kazaz'dan Bülent ARINÇ'A destek . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karargah Destek

Karargah Destek

Burayı tıklayınız
  2. Lütfen destek:)

Lütfen destek:)

Arkadaşlar kısmetse yakın zamanda bebe giyim dükkanı devir alıcam inşallah, Değişik, akılda kalacak, bebe giyime uygun dükkan ismi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)
  3. Bülent ablanın yüzüne cenin desteği

Bülent ablanın yüzüne cenin desteği

Daha genç görünebilmek için yüzüne ceninlerden alınan genç hücre enjekte ettirdi. Bülent Ersoy, birlikte konser vereceği 62 yaşındaki Muazzez Abacı'dan daha genç görünebilmek için yüzüne ceninlerden alınan genç hücre enjekte ettirdi. REPARTUVAR ESKİ VÜCUT YENİ Ersoy, pazartesi akşamı Harbiye Açık hava Tiyatrosu'nda Muazzez Abacı'yla birlikte vereceği konser için sıkı bir hazırlık yaptı....
  4. kuzum"a tuğçeme

kuzum"a tuğçeme

"canım kardeşim" ...Her zaman yanımda olduğun için ve güzel kardeşliğin dostluğun için sonsuz teşekkür ederim bitanem benim :ar4fd: rabbim inşalah bizi ayırmaz ve inş çok mutlu olursun hayatında..seni çok seviyorum tuğçem :deli: Not: İnş türkiyede olursun inş anladın sen onu :D :ehi:
  5. tuğçe isminin anlamı nedir?

tuğçe isminin anlamı nedir?

tuğçe isminin anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş