gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuğçe Kenan'a gerimi döndü

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ben bu ünlüleri anlayamıyorum nedir bu böyle kimin eli kimin cebinde belli değil çok yanlış şeyler :11:

Bodrum'da bir yangının külü yeniden alevlendi. Tuğçe Kazaz’la eski aşkı Kenan Doğulu’nun önceki hafta Bodrum’da buluştuğu öğrenildi.

Doğulu’nun Türkbükü’ndeki evinde bir araya gelen ikilinin bütün günü baş başa geçirdiği söyleniyor. Yunan eşi Yorgo Seitaridis’ten sonra Fransız Ramin Matin’le aşk yaşayan, ancak aradığı mutluluğu bulamayan Kazaz’ın geçtiğimiz haftalarda gazetelerde çıkan sözlerinin aşkın yeniden alevlenmesinde etkili olduğu iddia edildi.

ÇOK ÖZEL ŞEYLER YAŞADIK

TUĞÇE Kazaz’ın Polonezköy’de ailesiyle buluştuğu bir gün, “Kenan’la yaşadığımız çok başkaydı. Yabancıyla olmuyormuş. Keşke şimdi karşıma çıksaydı, bu günkü aklımla her şey farklı olurdu” şeklinde haberler çıkmıştı. Kenan Doğulu ise geçtiğimiz yıllarda Kazaz’la iki yıl boyunca çok özel şeyler yaşadıklarını, “Tuğçe ile geçirdiğim iki yılı kazanç olarak görüyorum” sözleriyle anlatmış ancak dost kalamadığı tek sevgilisi olduğu için görüşmediğini ifade etmişti.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    vay bee, bukadar cabuk oluyor yani artik bu isler...
    yazik...

rabbim kimseyi onursuz etmesin..

tskler cnm paylasim icin

Tuğçe Kenan'a gerimi döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püskül geri döndü

püskül geri döndü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. eşarp modası geri döndü

eşarp modası geri döndü

Su geçirmeyen akıcı bir kumaş, doğanın tüm renkleri ve sezonun ön plana çıkan desenleri ile Pierre Cardin eşarpları, sizi seçkin bir tarzın temsilcisi olmaya davet ediyor. Tarih boyunca kadın zerafetinin sembolü olan eşarp, Pierre Cardin’in modern yorumuyla yeniden hayatımıza giriyor. Modaya yön veren markalardan Pierre Cardin, klasik bir tarzın çağdaş tasarımlarla harmanlandığı 2006 eşarp...
  3. Kaçtığı hapise geri döndü

Kaçtığı hapise geri döndü

Bulgaristan'da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü. Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini"...
  4. Domuz Gribi Geri Döndü..

Domuz Gribi Geri Döndü..

Sağlık Bakanlığı, iki yıl önce 17 bin kişinin ölümüne neden olan H1N1 domuz gribi virüsüne Türkiye’de bu yıl da rastlandığını açıkladı. Soğuk kış aylarıyla birlikte H1N1 domuz gribi yeniden görülmeye başlandı. 2009 ile 2010 arasında tüm dünyada 17 bin kişinin ölümüne yol açan H1N1 virüsüne Türkiye’de rastlandığı açıklandı. Vatan gazetesinde yer alan habere göre, Sağlık Bakanlığı Bağışıklama...

Sayfayı Paylaş